Danielis Cormier | Scanpix nuotr.

Danielis Cormier | Scanpix nuotr.

Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Anaheimo „Honda Center“ arenoje įvyko grandiozinis mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 241“, kurio revanšinėje kovoje tris raundus dominavęs Danielis Cormier ketvirtame neatlaikė varžovo smūgių į pilvo sritį ir buvo nokautuotas Stipe‘o Miočičiaus.

S.Miočičius susigrąžino UFC sunkiasvorių čempiono titulą, kurį prarado praėjusių metų liepą būtent prieš D.Cormier. Tą kartą D.Cormier pirmame raunde nokautavo S.Miočičių.

D.Cormieris anksti parvertė S.Miočičių – tai buvo jo komandos planas, tačiau nuo antrojo raundo jis stovėsenoje keitėsi smūgiais ir tai buvo plano nevykdymas.

Po turnyro vykusioje spaudos konferencijoje D.Cormier teigė, kad didžiausia klaida padaryta kovoje – trenerių neklausymas daugiau imtyniauti.

„Jie maldavo manęs imtyniauti ir tai tikriausiai labiausiai nuvilia, nes nepadariau to, ką treniravausi daryti ir jaučiu, kad nuvyliau savo trenerius“, – sakė D.Cormier.

D.Cormier pripažino, kad nuo kovos plano nukrypo todėl, nes jautėsi gerai ant kojų. Pagal smūgius D.Cormier gerokai lenkė S.Miočičių (199 prieš 97), o pagal akcentuotus smūgius taip pat turėjo aiškią persvarą (150 prieš 87).

„Manau, kad kai pradedi ieškoti sėkmės ir ją randi, tu tiesiog tai įsimyli. Jausmas, kad pasikartojo kova su Alexanderiu Gustafssonu, kai pirmame raunde aš daug imtyniavau, o kituose keturiuose to nedariau. Tą kartą treneriai taip pat manęs maldavo imtyniauti, tačiau dabar aš sumokėjau didžiausią kainą, kad neklausiau savo trenerių. Įprastai tai man sekasi daryti neblogai.

Aš smūgiavau į jį ir mačiau, kad jo akys merkiasi, o tada pradėjau įsimylėti tą vaizdą, kai vyruko veidas keičiasi“, – kalbėjo D.Cormier.

Pirmoje kovoje D.Cormier pribaigė varžovą stovėsenoje, tačiau dabar to nesitikėjo padaryti. Buvęs čempionas teigė, kad sumažėjęs svoris yra įrodymas to, kad jis tikėjosi ilgesnės ir sunkesnės kovos.

„Žinojau, kad jis turi tvirtą smakrą“, – sakė D.Cormier. „Žinojau, kad bus kitaip ir tikėjausi ilgesnės kovos“.

D.Cormier pripažino, kad S.Miočičius atliko puikų smūgių derinį ir jis nematė atskriejančio vieno iš smūgių. Tai pribaigė D.Cormier, o dabar jis turi spręsti savo tolimesnį likimą.

„Daugybę kartų mes priimame sprendimus remdamiesi emocijomis, tačiau aš nenoriu būti toks vyrukas“, – sakė D.Cormier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lt
2019-08-18 23:19:45
Po kovos kumsciais nebemojuojama, Stipe ne medis ir nestoves kol ji uz koju prigaus, tai ir priboksavo.
Atsakyti