Danas Rapšys Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Danas Rapšys Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

 Trijuose pasaulio taurės plaukimo etapuose Japonijoje, Kinijoje ir Singapūre šešis aukso ir vieną sidabro medalius iškovojęs plaukikas Danas Rapšys pagaliau sugrįžo į Lietuvą, kur galės bent šiek tiek atsipūsti.

Ilgą laiką pašėlusiu tempu gyvenęs D.Rapšys ne tik skynė medalius vieną po kito, tačiau taip pat 200 m plaukime laisvuoju stiliumi rungtyje pasiekė geriausią rezultatą pasaulyje per paskutinius 6 metus (1:44.38 min.). Lietuvis trečią kartą pagerino pasaulio taurės varžybų rekordą, pasiekė Lietuvos rekordą ir plaukė greičiau nei pasaulio čempionato finale, kuriame buvo diskvalifikuotas.

D.Rapšys Vilniaus oro uoste nusileido kartu su Lietuvos krepšinio rinktine, kuri sugrįžo po dviejų rungtynių Suomijoje.

Kaip atskleidė plaukikas, krepšininkai jį pasveikino su rezultatais, o Mantas Kalnietis ir pajuokavo: „Jis klausė, ar neturiu viršsvorio savo lagaminuose dėl iškovotų medalių, pasijuokėme, viskas smagu“.

D.Rapšys sakė, kad už pasirodymą pasaulio taurės etapuose rašytų sau dešimtuką, tačiau pasaulio čempionatui tokio pažymio negalėtų skirti.

„Jaučiau norą parodyti, ką galiu iš tikrųjų, nes pasaulio čempionate man nepasisekė“, – kalbėjo D.Rapšys.

Plaukikas tikino, kad tokia ilgą laiką išlaikyta gera sportinė forma – komandinio darbo rezultatas.

„Prie to labai prisidėjo trenerė Ina Paipalienė. Net neįsivaizdavau, kaip įmanoma išlaikyti tokią sportinę formą. Mes esame tik sportininkai ir darome tai, ką mums liepia. Taip pat daug prisidėjo kinezeterapeutas Andrius Bodgelis ir masažuotoja. Net nesuprantu, iš kur atsiranda tie rezultatai, tai viskas dėl žmonių profesionalumo“, – sakė D.Rapšys.

Dabar bent dvi savaites D.Rapšys ketina ilsėtis ir nieko neveikti bei tikina, kad jau nori pamiršti plaukimą nugarą, nes toks stilius jau nebe prie širdies.

Pasaulio taurės sezone dabar bus pusantro mėnesio pertrauka. Ketvirtasis etapas spalio 4-6 dienomis vyks Budapešte (Vengrija).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų