Karolis Krasilnikovas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Karolis Krasilnikovas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 Latvijos pirmenybėse rungtyniaujanti „Liepaja“ komanda ir toliau į savo gretas neatsisako kviestis talentingų ledo ritulininkų iš Lietuvos. Šią ekipą papildė Karolis Krasilnikovas, kuris bus jau ketvirtasis mūsų šalies atstovas Liepojoje.

Šiuo metu Lenkijoje sezonui su komanda besiruošiantis puolėjas prisijungė prie jau anksčiau komandoje rungtyniavusių Pauliaus Rumševičiaus ir Egidijaus Binkulio bei šią vasarą į „Liepaja“ sugrįžusio Marko Kaleinikovo. Artėjant sezonui Latvijoje 18-metis atskleidė, jog jis artimiausius metus žais ne tik aukščiausioje Latvijos lygoje rungtyniaujančioje pagrindinėje ekipoje, bet ir Latvijos jaunimo lygoje (JAHL) besivaržančioje antroje „Liepaja“ komandoje.

Iš WSHL lygoje rungtyniaujančios „Dallas Snipers“ komandos, kurioje jis per 47 mačus surinko 38 rezultatyvumo balus (16 įvarčių ir 22 rezultatyvūs perdavimai), į Europą sugrįžtančiam K. Krasilnikovui tai tikrai nebus pirmoji patirtis Baltijos ledo ritulio lygose. Atstovaudamas „Energijai“ jis išbandė Lietuvos čempionato lygį, o per sezoną Estijoje jis triskart ant ledo pasirodė ir Estijos pirmenybėse. Kiek anksčiau puolėjas taip pat buvo spėjęs trumpai parungtyniauti ir Vokietijoje, o pastaruosius du metus jis žaidė tiek Lietuvos U-18, tiek ir U-20 rinktinėse.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio taurė 2019

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141