Eividas Stankevičius ir Arnoldas Baranovas | Valdo Malinausko nuotr.

Eividas Stankevičius ir Arnoldas Baranovas | Valdo Malinausko nuotr.

 Taline (Estija) tęsiasi pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Jame lietuviai vis dar lieka be pergalių, bet Arnoldas Baranovas išsaugojo viltis pakovoti dėl bronzos.

Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 97 kg A.Baranovas 0:5 pralaimėjo vokiečiui Patrickui Neumaieriui. Vokietis vėliau pateko į didįjį finalą ir taip atvėrė lietuviui duris į paguodos turnyrą. Jame A.Baranovas susikaus su kazachu Islamu Umajevu. Kovos laimėtojo vėliau lauks Vladislavas Pustašylovas, o šios akistatos nugalėtojas pateks į mažąjį finalą ir dėl bronzos kovos su lenku Gerardu Kurniczaku.

Kiti Lietuvos graikų-romėnų imtynių atstovai šeštadienį baigė pasirodymus po pirmųjų kovų. Deividas Subotkevičius (iki 72 kg) 0:9 pralaimėjo amerikiečiui Tyleriui Eischensui, Mindaugas Venckaitis (iki 67 kg) 0:7 neprilygo serbui Aleksai Iličiui, o Gytis Kulevičius (iki 60 kg) 0:7 nusileido indui Sachinui Ranai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.