Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

Londono „Tottenham“ vyriausiasis treneris Mauricio Pochettino pripažino, jog Christianas Eriksenas vis dar šią vasarą gali palikti Anglijos ekipos gretas.

„Jūs žinote daugiau už mane, vis dar gali kažkas įvykti. Ar kas nors įvyks, ar ne, tai nepriklauso nuo manęs, nes tai nėra mano rankose. Turime palaukti iki rugsėjo 2 dienos ir tikėtis, jog per šį laikotarpį neįvyks per daug pasikeitimų ar neatsiras per daug problemų.

Turime įvertinti aplinkybes. Pamatysime, kas nutiks nuo šios dienos iki rugsėjo 2. Iki šios dienos yra sunku pasakyti, ar tai bus drąsiausia žaidėjų grupė. Komanda vis dar nežaidžia taip, kaip aš tikiuosi, mes vis dar ties tuo dirbame“,- pripažino strategas.

Palikti klubą norintis Ch.Eriksenas buvo siejamas su „Manchester United“. tačiau žaidėjų perėjimo langas Anglijoje užsidarė prieš savaitę, o sandoris taip ir neįvyko. Galimybe įsigyti daną taip pat domisi „Real“ ir „Atletico“.

„Tottenham“ jau šeštadienį „Premier“ lygoje surems ginklus su čempionų titulu ginančiais „Manchester City“ futbolininkais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.