„Manchester City“
31 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Liverpool“
Dana White'as | „Stop“ kadras

Dana White'as | „Stop“ kadras

  Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Anaheimo „Honda Center“ arenoje bus rengiamas grandiozinis mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 241“. Jame išvysime potencialiai paskutinę legendinio Danielio Cormier karjeros kovą bei net trejus metus lauktą vieno populiariausių UFC kovotojų Nate‘o Diazo sugrįžimą.

N.Diazas jau sužibėjo atviros treniruotės metu, kai užsirūkė suktinę ir ja dalinosi su sirgaliais. Prieš tai kovotojas davė itin atvirą interviu ESPN, kuriame teigė, kad UFC jo negerbia ir jis tiek ilgai buvo be kovų ne todėl, kad atmetinėjo pasiūlymus, tačiau tiesiog jų negavo.

UFC prezidentas Dana White‘as „The Jim Rome Show“ laidoje aiškino, kad jis iš tiesų mėgsta N.Diazą, tačiau kai ateina laikas pasirašyti sutartis dėl kovų – dalykai tampa bjaurūs.

„Asmeniškai bendrauti su Nate‘u yra puiku. Aš visą laiką sakiau, kad jis yra toks vyrukas, kurį žmonės myli. Aš visada turėjau su juo gerus santykius, tačiau verslo prasme – jis absoliutus košmaras“, – pasakojo D.White‘as. „Mačiau jo interviu su ESPN, kuriame jis teigė, kad niekada neatsisakė kovos. Leiskite man kai ką paaiškinti: pagal sutartį kiekvienam kovotojui privalau suorganizuoti tris kovas per metus. Jeigu to nepadarau – privalau jiems mokėti. Aš niekada nemokėjau N.Diazui už tai, kad jis nesikovė. To nebuvo ir tai faktas. Taigi, kai jis sako, kad niekada neatmetė pasiūlymų, tai yra netiesa arba aš turėjau jam sumokėti kalnus pinigų už kiekvienus metus“.

D.White‘as pripažino, kad svėrimų metu užsidegta N.Diazo suktinė jį nustebino.

„Nežinau ir ką pasakyti. Aš niekada nesitikėjau šiame ar bet kuriame kitame sporte to pamatyti, tačiau iš brolių Diazų visada gali tikėtis netikėtų dalykų“, – sakė D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.