Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Buvęs dviejų UFC kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras kurį laiką buvo likęs nuošalyje ir retai pakliūdavo į pirmuosius žiniasklaidos puslapius. Visgi ketvirtadienį išplatinus filmuotą medžiagą C.McGregoras ir vėl papuolė tarp pagrindinių naujienų, tačiau ne iš gerosios pusės. Vaizdo įraše užfiksuotas incidentas, kuris įvyko balandžio mėnesį Dubline.

C.McGregoras įėjo į barą ir nors sunku įžiūrėti, tačiau panašu, kad vietinius vaišino savo „Proper Twelve“ viskiu. Visgi vienas vyrukas atsisakė airio pasiūlymo, o netrukus jau turėjo pajusti C.McGregoro kairiosios rankos jėgą. Laimei, baro lankytojas rimčiau nenukentėjo ir liko sėdėti ant kėdės. Vos tik airis trenkė baro lankytojui, jį du žmonės išvesdino į lauką.

UFC prezidentas Dana White‘as pripažino, kad apie šį incidentą žinojo jau anksčiau, dar prieš jį paviešinant žiniasklaidai.

„Kai reikia dirbti su kovotojais, su žmonėmis, kurie pragyvena iš kovų, visada iškyla kokių nors problemų. Galima prisiminti pačius geriausius visų laikų kovotojus, kad ir tą patį Mike‘ą Tysoną. Jis savo karjeros pike buvo prisidaręs daug problemų. Kai profesionalus kovotojas „paragauja“ didelių pinigų, tada galite ruoštis katastrofai“, - aiškino D.White‘as, kalbėdamas su Jimu Rome‘u.

UFC prezidentas taip pat pridėjo, kad kelias, kuriuo pasuko C.McGregoras, veda link blogų dalykų: „Conoras pasuko blogu keliu. Prisiminkite autobuso užpuolimą Niujorke arba incidentą su gerbėju Majamyje. Jam tie incidentai kainavo milijonus. Kas turi nutikti, kad Conoras pagaliau suprastų, kad tų skandalų jau užtenka? Aš nežinau, kada jis prabus ir pasakys sau, kad jam to užtenka. Tokių istorijų kaip ši esame matę ne vieną. Apie tai kurti filmai ir parašytos knygos. Jei išlieki tame pačiame kelyje, tau viskas baigiasi bloguoju. Conorui dar ne per vėlu sustoti. Jo finansinė padėtis vis dar labai gera. Jo viskio pardavimai – milžiniški, jis ilgam yra apsirūpinęs pinigais. Conoras yra sukūręs šeimą, tapo tėvu. Anksčiau ar vėliau Conoras turi suprasti, kad reikia nustoti mušti žmones pažeidžiant įstatymą. Juk galima tai daryti legaliai ir gauti už tai pinigus.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.