Nickas Kyrgiosas | Youtube.com nuotr.

Nickas Kyrgiosas | Youtube.com nuotr.

 Sinsinatyje (JAV) šią savaitę susirinko nemažai elitinių planetos tenisininkų ir tenisininkių. Čia vyksta tiek ATP 1000, tiek WTA „Premier 5“ serijos „Western & Southern Open“ turnyras.

Į dar vieną skandalą įsivėlė australas Nickas Kyrgiosas (ATP-27). Jis po 2 valandų 17 minučių kovos 7:6 (7:3), 6:7 (4:7), 2:6 pralaimėjo rusui Karenui Chačianovui (ATP-9). N.Kyrgiosas, nepaisant problemų su kulkšnimi, sugebėjo laimėti pirmąjį setą, bet antrajame sete jo nervai neatlaikė. Australas per ilgai ruošėsi paduoti kamuoliuką ir buvo įspėtas dėl išnaudoto laiko limito.

„Visiškas mėšlas. Pasityčiojimas. Surask man įrašą, kuriame Rafa žaistų taip greitai kaip aš. Jei rasi nors vieną tokį pavyzdį, tada aš užsičiaupsiu ir niekada nebekalbėsiu, bet garantuoju, kad nerasi nieko panašaus“, - į bokštelio teisėją Fergusą Murphy kreipėsi N.Kyrgiosas.

N.Kyrgiosas tuomet buvo įspėtas dar kartą, bet vis tiek nenurimo. Australas reikalavo pertraukos, kad galėtų nueiti į tualetą. Bokštelio teisėjas pareiškė, kad tam nėra užtektinai laiko. N.Kyrgiosas tuomet vis tiek išėjo link rūbinės, kur į sieną suknežino dvi raketes.

ATP išanalizavo situaciją ir nusprendė skirti N.Kyrgiosui net 113 tūkst. JAV dolerių baudą. Nustatyta, kad australas padarė 8 pažeidimus. Už kiekvieną iš jų jam buvo skirtos baudos nuo 3 iki 20 tūkst. JAV dolerių. Beje, galutinė suma dar gali išaugti, nes tyrimas tęsiasi.

Ketvirtadienį netikėtai rusui Andrejui Rublevui pralaimėjęs šveicaras Rogeris Federeris pripažino matęs N.Kyrgioso išsišokimą, tačiau atsisakė jį komentuoti.

„Taip, mačiau ką jis padarė, bet to nekomentuosiu. Dabar mano nuotaika ne tokia, kad galėčiau apie tai šnekėti“, - teigė R.Federeris.

Tiesa, šveicaras rado laiko pagirti A.Rublevą: „Jis žaidė nuostabiai. Puolimas, gynyba, padavimai – viskas buvo atlikta idealiai. Andrejus man nesuteikė jokių vilčių.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.