Gedvinas Serafinas | Organizatorių nuotr.

Gedvinas Serafinas | Organizatorių nuotr.

 Frankfurte prie Oderio (Vokietija) vykstančio pasaulio jaunių dviračių treko čempionato vaikinų keirino rungtyje (33 dalyviai) ketvirtadienį Gedvinui Serafinui nepavyko patekti į pusfinalį (tarp 12-os stipriausiųjų).

Lietuvos dviratininkas, pranokęs šešis varžovus, laimėjo pirmojo etapo septintąjį važiavimą ir tieiogiai pateko į ketvirtfinalį. Jo pirmajame važiavime Gedvinas buvo trečias, o į pusfinalį pateko 1-2 vietas užėmę dviratininkai. Ketvirtfinalio paguodos pirmajame važiavime G. Serafinas tarp septynių dalyvių buvo penktas ir liko už pusfinalio borto. Į pusfinalį iš dviejų ketvirtfinalio paguodos važiavimų pateko po tris dviratininkus.

Vaikinų skrečo rungties (35 dalyviai) pirmajame atrankos (7,5 km; 30 ratų) važiavime Mantas Bitinas liko priešpaskutinis, 17-as ir nepateko į finalą. Iš dviejų atrankos važiavimų į finalą iškopė po 12 dviratininkų.

Čempionate dalyvauja penki Lietuvos atstovai. Penktadienį omniume dalyvaus Erika Župerkaitė, sprinto lenktynėse – G. Serafinas, o 3000 m asmeninėse persekiojimo lenktynėse ir grupinėse lenktynėse dėl taškų – Žygimantas Norutis.