Nyderlandai
Pasibaigė
3
:
2
Atsinaujins po sek
Ukraina
Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

  Buvęs dviejų UFC kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras kurį laiką buvo likęs nuošalyje ir retai pakliūdavo į pirmuosius žiniasklaidos puslapius. Visgi ketvirtadienį išplatinus filmuotą medžiagą C.McGregoras ir vėl papuolė tarp pagrindinių naujienų, tačiau ne iš gerosios pusės. Vaizdo įraše užfiksuotas incidentas, kuris įvyko balandžio mėnesį Dubline.

C.McGregoras įėjo į barą ir nors sunku įžiūrėti, tačiau panašu, kad vietinius vaišino savo „Proper Twelve“ viskiu. Visgi vienas vyrukas atsisakė airio pasiūlymo, o netrukus jau turėjo pajusti C.McGregoro kairiosios rankos jėgą. Laimei, baro lankytojas rimčiau nenukentėjo ir liko sėdėti ant kėdės. Vos tik airis trenkė baro lankytojui, jį du žmonės išvesdino į lauką.

TMZ skelbia, kad incidentas buvo praneštas Dublino policijai, tačiau nėra jokių žinių dėl kaltinimų ar baudų.

Šį skandalą pakomentavo dabartinis UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas. Jis pernai titulinėje kovoje kaklo laužimo veiksmu nugalėjo C.McGregorą.

„Tai buvo labai blogas ir nepateisinamas elgesys. Net jei pagyvenęs vyras tau trenks 10 kartų, tu jam negali vožti į veidą. Mes turime gerbti vyresnius. Vienas iš fanų man priminė epizodą, kai aš atsisakiau C.McGregoro siūlomo viskio. Tada jis man kažkodėl netrenkė į galvą, bet pagyvenusius vyrus tokioje pat situacijoje puola. Man tai nesuprantama. Tokie žmonės kaip Conoras turėtų būti pasodinti į kalėjimą. Tai jam išeitų į naudą. Jis šiek tiek pasėdėtų kalėjimą, pamąstytų apie tai, kokias nesąmones daro, ir galbūt ateitų į protą. Pačiam Conorui asmeniškai neturiu ką pasakyti, bet Airijos valdžiai reikėtų nežiopsoti. Šiandien jis puola pagyvenusius vyrus, o ką jis iškrės rytoj? Niekas nežino“, - aiškino C.Nurmagomedovas.

Rusas taip pat stebėjosi JAV vizų politika. C.Nurmagomedovui ir kitiems iš Dagestano vykstantiems kovotojams ar jų bičiuliams nelengva gauti vizas JAV, tuo tarpu C.McGregoras, kuris ne kartą pažeidė įstatymus, toliau ramiai keliauja po visą pasaulį.

„Mes visi, kurie kilę iš Rusijos, turime daug problemų, bandydami gauti JAV vizą. Kodėl tas mėšlinas vyrukas tokių problemų neturi? Kaip gali JAV taip lengvai jam išduoti vizą? Tokius kaip Conoras reikia sodinti į kalėjimą. Jis neturi jokios klasės, jokios pagarbos. Ten, iš kur aš esu kilęs, pagarba yra svarbiausias dalykas. Mūsų krašte daug tikrų kovotojų, kurie nešneka nesąmonių, gerbia ir palaiko vieni kitus, tačiau mums kažkodėl taikomi dvigubi standartai, o nusikaltėliai tokių problemų neturi. Conorui jau nuvažiavo stogas. Kartais jis padaro gerų dalykų mūsų sportui, bet pastaruoju metu tik gadina MMA įvaizdį“, - užbaigė C.Nurmagomedovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų