Alexis Sanchezas | Scanpix nuotr.

Alexis Sanchezas | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ vyriausiasis treneris Ole Gunnaras Solskjaeras paneigė sklandžiusius gandus, jog lūkesčių nepateisinantis Alexis Sanchezas buvo išsiųstas treniruotis su rezervine komanda ir tikisi, kad čilietis pasieks optimalią sportinę formą.

„A.Sanchezas yra tikras profesionalas, jis kiekvieną dieną atvykęs labai sunkiai dirba ir nori būti šios ekipos dalimi. Žinoma, jog visos šios istorijos yra netiesa – jis nebuvo išsiųstas treniruotis su rezervine komanda. Jis dirba jau tris savaites, keletą atsilieka nuo kitų futbolininkų, tačiau yra arti tos ribos, jog būtų pasiruošęs žaisti.

Mes neturime didžiausio pasirinkimo puolėjo pozicijoje, todėl A.Sanchezas gali sužaisti net gi gerokai daugiau rungtynių nei jūs tikitės. Tikimės, jog jam pavyks gerai pasirodyti šiame klube“,- kalbėjo O.G.Solskjaeras.

„Raudonieji velniai“ rugpjūčio 19-ąją dieną Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse surems ginklus su „Wolves“ futbolininkais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.