Harry Maguire'as | Scanpix nuotr.

Harry Maguire'as | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ pastaruosius dvejus metus triumfavo Anglijos „Premier“ lygoje ir tiesiog dominuoja šioje šalyje, tačiau jiems ne visuomet pavyksta prisivilioti visus norimus futbolininkus.

Anglijos spauda atskleidė, kad prieš prisijungdamas prie „Manchester United“, naujasis šios komandos gynėjas Harry Maguire‘as atmetė milžinišką „Manchester City“ pasiūlymą.

Šią vasarą H.Maguire‘as tapo brangiausiu gynėju pasaulyje, kuomet nusprendė prisijungti prie „raudonųjų velnių“, o šie už jį sumokėjo 87 mln. eurų sumą. Taip jo perėjimas tapo brangesnis už Virgilio Van Dijko, kuomet šis prieš pusantrų metų už 82 mln. eurų prisijungė prie „Liverpool“.

Visgi derybas su H.Maguire‘u vedė ne tik „Manchester United“, bet ir „Manchester City“, kurie už jam pasiūlė kur kas geresnes asmeninio kontrakto sąlygas.

Pranešama, kad „Manchester City“ ekipoje jis turėjo galimybę uždirbti maždaug 110 tūkst. eurų per savaitę didesnį atlyginimą, kadangi jam siūloma savaitinė uždarbio suma būtų siekusi 300 tūkst. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.