„Sūduvos“ ir „Maccabi“ rungtynės Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

„Sūduvos“ ir „Maccabi“ rungtynės Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

Tiksint paskutinėms minutėms vakarykštėse rungtynėse tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Tel Avivo „Maccabi“ kilo susistumdymas aikštėje, o lyg veidrodžio atspindys, sujudimas suaštrėjo ir tribūnose. Visgi ten liejosi ne pyktis ar džiaugsmas, o aidėjo pagalbos šauksmai.

Pirminėmis žiniomis, rungtynėms artėjant prie pabaigos savo vietoje susmuko 63-ejų amžiaus vyras, kuris į Marijampolės komandos stadioną atvyko iš Kretingos.

Vyrą buvo bandoma gaivinti, iškviesti ir medikai. Kaip vėliau pranešė „15min“, medikai prie stadiono budėjo bent iki vidurnakčio, tačiau vyro išgelbėti nepavyko: jam sustojo širdis.

„Sūduvos“ atstovai po šio incidento savo socialiniuose tinkluose patvirtino tokią žinią ir pasidalino užuojautos žinute, tačiau daugiau apie įvykį nedetalizavo.

„Sūduva“ antrą kartą rezultatu 2 – 1 įveikė „Maccabi“ ir trečius metus iš eilės pateko į paskutinį UEFA Europos lygos atrankos etapą, kuriame susitiks su Budapešto „Ferencvaroš“ ekipa.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.