„Sūduvos“ ir „Maccabi“ rungtynės Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

„Sūduvos“ ir „Maccabi“ rungtynės Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

Tel Avivo „Maccabi“ nesugebėjo peržengti Marijampolės „Sūduvos“ barjero ir pasitraukė iš UEFA Europos lygos atrankos, kur trečiajame etape nusileido bendru rezultatu 2 – 4.

Po šių rungtynių „Maccabi“ treneris Vladimiras Ivičius buvo itin piktas ir arogantiškai sumenkino „Sūduvos“ pasirodymą, o taip pat apkaltino ir Vladimirą Čeburiną negarbingu elgesiu, kuris išprovokavo incidentą rungtynių pabaigoje.

„Pirmiausiai noriu pasveikinti „Sūduvą“, kad pateko į kitą etapą. Tačiau negaliu sakyti, kad į jį pateko geresnė komanda, kadangi tai, kas nutiko šiandien, yra iš aukščiau, tai nebuvo realistiškas rezultatas. Didžiuojuosi savo futbolininkais, kaip jie šį vakarą žaidė. Tai buvo tas „Maccabi“, kurį mes norime matyti, būtent taip ir norime žaisti. 

Jeigu vertintume abi rungtynes, viskas paprasta: jie pelnė keturis įvarčius, mes du. Rezultatas rodo, kad jie nusipelnė eiti į kitą etapą. Man atrodo, įvertinus šias rungtynes, kad man taip nutiko pirmą kartą gyvenime. Tai nėra normalu. Bandysiu analizuoti rungtynes ir suprasti, kas nutiko“, - spaudos konferencijoje teigė Izraelio čempionų strategas.

Vėliau treneris taip pat gailėjosi, kad jo klubas jau antrus metus iš eilės nedalyvaus nė viename europiniame turnyre bei pabrėžė mažą „Sūduvos“ sukurtų progų kiekį.

„Abudu kartus pralaimėjome rezultatu 1 – 2. Pirmose rungtynėse jie atliko du ar tris smūgius ir pelnė du įvarčius po standartinių situacijų. Šį vakarą net negalėčiau pasakyti, kad jie apskritai smūgiavo į vartus, antro įvarčio metu kamuolys atsimušė nuo mūsų žaidėjo, pakeitė kryptį ir tik taip pakliuvo į vartus. 

Neįsivaizduoju, kiek progų mes patys neišnaudojome, galbūt penkiolikos, galbūt daugiau. Galiu pasakyti savo žaidėjams, kad žaidėme gerai, bet antrus metus iš eilės mes nežaisime europiniame turnyre. Tai nėra gerai nei klubui, nei bet kuriam iš mūsų. Mes nesitikėjome, kad taip nutiks. Turime daug pasimokyti iš šių dviejų rungtynių“, - širdo V.Ivičius.

Paklaustas, ar gali palyginti „Sūduvą“ su Rumunijos čempionais Klužo CFR, kurie išmetė „Maccabi“ iš Čempionų lygos atrankos, V.Ivičius nedaugžodžiavo: „Nėra jokio tikslo lyginti, rumunai yra daug geresnė komanda.“

„Macabbi“ treneris liko labai nepatenkintas ir dėl rungtynių pabaigoje įvykusio incidento, kuomet Yonatanas Cohenas buvo pašalintas iš aikštės. Futbolininkas užsipuolė kamuolius padavinėjantį berniuką ir taip sukėlė nemenką susistumdymą su kitais žaidėjais ir treneriais.

V.Ivičius netgi apkaltino „Sūduvos“ trenerį, kuris, pasak jo, jau anksčiau liepė berniukui specialiai vilkinti laiką ir neduoti kamuolio varžovams.

„Situacijos su kamuolius padavinėjančiu berniuku prasidėjo ne paskutinėmis minutėmis, o jau po pirmojo įvarčio. Varžovai pasikalbėjo prie pat mūsų su berniuku ir pasakė, kad neduotų kamuolio. Dar prieš incidentą mano žaidėjas ėjo pasiimti kamuolį ir varžovų treneris bandė jį sustabdyti. Tai nėra normalu, tai nėra pagarbu. Būtent tai ir išvedė mane iš kantrybės. Turbūt pirmą kartą tai pamačiau savo gyvenime. Kam taip daryti?“, - retoriškai klausė V.Ivičius, kuris taip pat pabrėžė nemanantis, kad Y.Cohenas padarė kažką blogo.

Spaudos konferencijos pabaigoje „Maccabi“ treneris šiek tiek sušvelnino savo toną: „Manau, kad „Sūduva“ sužaidė taip gerai, kaip tik galėjo ir atidavė visas savo jėgas. Žiūrėjau jų ankstesnes rungtynes, gerbiu jų taktiką. Jie taip žaidžia paskutinius du ar tris metus. Žinojome, kad jie yra stiprūs standartinių situacijų metu. Jie pelnė du įvarčius išvykos rungtynėse, tai yra neįtikėtina ir būtent tai mums neleido žengti į europinį turnyrą. Mes sumokėjome už savo klaidas pirmose rungtynėse, o ne šiose. Kartais galima žaisti kaip šį vakarą – fantastiškai, susikurti penkiolika progų ir nelaimėti. Reikia išlikti realistiškiems.“

Marius Salys
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ravshanas
2019-08-16 08:32:26
Du smugiai i vartus del to, kad pasirinkta tokia taktika, ka jis ten svaigsta. Zvezda antroj pusej uzgule, tai cia Maccabio neuzguls. Tiesiog buvo pasirinkta taktika susitelkt gynyboj, kad nepalikt erdviu, butu noreje, butu renge tas pozicines atakas. Galejo Ceburinas tada sakyt, kad Zvezda zymiai aukstesnio lygio nei Maccabi.
Atsakyti
Krc
2019-08-16 08:25:37
Nu suduva sulose savo lygyje kazko daugiau nera ko tiketis . Bet sakyt kad macabis fantastiskas rungtynes suzaide nu nzn kitaip sio fakto kaip arogancija nepavadinsiu. Ir apie ta kamuoli padavinejanti berniuka papultu tas blondinas i to berniuko tevo rankas galetu kitaip uzgiedot
Atsakyti
Ekspertas
2019-08-15 23:47:35
kaip visada su antrastem perdet, nera cia tos arogancijos tokio, gi pasveikino ir suduva. O jo zodziuose tiesos tikrai yra, suduvai sekesi, vos du smugiai i vartus, o ir ivaciai po rikosetu, kai tuo tarpu maccabi du virpstai ir apstu pavojngu smugiu. Aisku, smagu uz suduva, dziaugiuosi, kad pateko i kita etapa, bet reikia buti realistiskiem ir laimejus nevaryt ant varzovo, kad grybai. O pabaigoj matesi, kad berniukas nedave kamuolio, tai reikejo ji kazkai paskubint, tiesiog per dideli burbula cia ispute.
Atsakyti
Jo
2019-08-15 23:45:25
Siulau uzsikrust ozy!!Matai dar ir lietuviskai tipo supranta,suprato ka sake..
Atsakyti
Nuostabu
2019-08-15 23:43:58
Turėjo tris progas, kurių neišnaudojo. Bet vertina savo komandą penkiskart stipriau,negu ji verta. Tokie visi serbai, nemokantys garbingai pralaimėti.
Atsakyti
Ravshanas
2019-08-15 23:27:07
Panasu, kad darbo birza tures dar viena klienta
Atsakyti
taigi
2019-08-15 23:20:12
Gal geriau ieškokis kito klubo, busimas bedarbi...
Atsakyti