Anthony Joshua | Instagram.com nuotr

Anthony Joshua | Instagram.com nuotr

 Sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus praradęs 29-erių metų britas Anthony Joshua ruošiasi revanšinei kovai su meksikiečių kilmės bendraamžiu amerikiečiu Andy Ruizu. Kova vyks gruodžio 7-ą dieną Saudo Arabijoje, o ant kortos bus pastatyti WBA (Super), IBF, WBO ir IBO pasaulio čempiono diržai.

A.Joshua pralaimėjimas A.Ruizui kiek apsunkino situaciją sunkiasvorių bokse. Gerbėjai kitąmet tikėjosi išvysti kovą dėl visų keturių pagrindinių pasaulio čempiono diržų, bet dabar kalbos apie A.Joshua ir amerikiečio Deontay Wilderio kovą nutilo. Sunkiasvorių boksas neginčijamo pasaulio čempiono neturėjo nuo pat 2000 m. Tada britas Lennoxas Lewisas turėjo visus pagrindinius čempiono diržus. Jis ragino ir A.Joshua įdėti daugiau pastangų bandant tapti neginčijamu pasaulio čempionu, bet šis iš L.Lewiso tik pasijuokė.

„Lennoxas yra klounas. Aš jo negerbiu. Mes su Lennoxu – visiškai skirtingi žmonės. Aš neturiu nieko prieš naująją sunkiasvorių boksininkų kartą. Gerbiu tuos, kurie kyla iki viršaus. Kalbos apie tą neginčijamo čempiono statusą man buvo lyg prakeiksmas“, - pasakojo A.Joshua.

Vienas iš britų bokso puslapių „twitter“ tinkle paklausė savo sekėjų, ar geriausios sportinės formos A.Joshua sugebėtų įveikti L.Lewisą, kai šis buvo karjeros pike. Tuomet į diskusiją įsijungė pats A.Ruizas, pareiškęs, kad nedvejodamas statytų už L.Lewisą.

Netrukus situaciją pakomentavo ir legendinis čempionas L.Lewisas: „Anthony teisus. Mes visiškai skirtingi. Neginčijamo čempiono statusas man nekėlė galvos skausmo. Aš žinojau, kad to noriu ir kryptingai siekiau savo tikslo. AJ žodžiai mane kiek nuvylė, bet aš suprantu, kad jis galėjo įsižeisti po mano komentarų apie jo derybas su Wilderiu.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2019-08-16 00:29:01
Visciukas laimejas pries viena rimta varzova senuka klitchko klaunu vadina vadina oldschoola lewis :DDDDDD nenugaleta pz kas dedasi tarp newschool luzeriu kartos pagarbos nulis
Atsakyti
Visada zinojau
2019-08-16 00:16:27
Kad Liujisas geresnis uz josua.. Lewis1
Klichko brothers2
Tyson3
Holyfield4
Joshua5
Atsakyti
white mamba
2019-08-15 23:00:54
nu johsua didesnis klaunas ,lenoxas bent iskinkydavo visus rimciausius tiek tysona tiek klicko ,o sitas negras kalasi su nezinomais kazkokiais pagrinde
Atsakyti