Dviračių sportas | Edgaro Buiko nuotr.

Dviračių sportas | Edgaro Buiko nuotr.

 Priešpaskutinį rugpjūčio sekmadienį – rugpjūčio 18 dieną – didžiausioje Lietuvoje ir Baltijos šalyse dviračių šventėje „IKI Velomaratonas“ varžysis ne tik sportininkai, bet ir mėgėjai. Tiesa, jie lenktyniaus ne trasoje, o kūrybiškumo varžybose. Originaliausi dalyviai pretenduos laimėti vertingus prizus.

Kaip ir kasmet, į „IKI Velomaratoną“ susirenka dėl rezultato besikaunantys sportininkai, kurie užimta prizines vietas pagal „CRAMO Sport“ ir „Semi-Sport“ važiavime įveiktą laiką. Likę dalyviai mėgėjai nevažiuoja dėl rezultato, jų laikas – nefiksuojamas. Tačiau iš jų neatimamas kūrybiškumo azartas. Praėjusių dviračių maratonų praktika rodo, kad originalumui ribų nėra ir dalyviai pavirsta superherojais, naminiais gyvūnais ar net kosminėmis raketomis.

Patys kūrybiškiausi šiais metais laimės „Audimo“ įsteigtus prizus: stilingiausia dalyvė ir stilingiausias dalyvis laimės po 100 Eur vertės kuponą apsipirkti „Audime“, o stilingiausia komanda – „Audimo“ apsiaustus nuo lietaus.

„IKI Velomaratone“ šiemet laukia atsinaujinęs ir ypač gausus renginio miestelis, įsikūręs prie LR Seimo rūmų. Renginio metu atvykusieji galės ne tik stebėti dalyvių važiavimus, bet ir išmėginti įvairias atrakcijas, pažinti ekologiško bei sveikatingumu paremto gyvenimo būdo principus, pasiklausyti šiuolaikiškos muzikos bei išbandyti nemokamas pramogas.

„IKI Velomaratonas“ tradiciškai vyks priešpaskutinį rugpjūčio sekmadienį – rugpjūčio 18 dieną Vilniuje. Renginio startas ir finišas numatytas prie LR Seimo rūmų. Didžiausioje Baltijos šalių dviračių šventėje mėgėjams skirtas „ERGO mėgėjų“ važiavimas (pasirinktinai 10, 20 arba 30 km), treniruotiems mėgėjams – „CRAMO Semi Sport“ (50 km) grupė, profesionalams – „CRAMO Sport“ (100 km) važiavimas, o el. paspirtukų, vaikų bei „Terrasport“ riedučių, riedlenčių ir paspirtukų grupės dalyviai riedės atskiroje, 2,4 km ilgio trasoje. Dalyvavimas „Terrasport“ ir el. riedučių važiavimuose – nemokamas. Dalyviai registruotis į renginį gali internetu: www.ikivelomaratonas.lt.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.