Emiliano Sala | Scanpix nuotr.

Emiliano Sala | Scanpix nuotr.

Šių metų pradžioje futbolo pasaulį sukrėtė tragiška argentiniečio Emiliano Sala žūtis po lėktuvo katastrofos virš Lamanšo sąsiaurio.

Futbolininkas buvo rastas jūros dugne tik po maždaug tris savaites trukusių įtemptų paieškų ir savo persikėlimo iš „Nantes“ į „Cardiff“ ekipą taip ir neužbaigė.

Dabar paaiškėjo daugiau detalių apie jo tragišką mirtį. Pasirodo, kad dar prieš skrydį lėktuve futbolininkas sulaukė kenksmingos anglies monoksido dozės. Taip pat apnuodytas buvo ir su juo keliavęs pilotas Davidas Ibbotsonas.

Žuvusiajam atlikti tyrimai parodė, kad jo kraujyje aptikta net 58 procentų karboksihemoglobino (COHb) prisotinimo lygis. Tai yra anglies monoksido ir hemoglobinų kombinacija, kuri net esant 50 procentų yra laikoma potencialiai mirtina.

Užsienio spaudoje kilo daug teorijų, kodėl ši tragedija įvyko: nuo skrydžiui neparuošto lėktuvo iki piloto nekompetencijos vykdyti tokias keliones oru.

Dorseto policijos departamentas Anglijoje ir toliau vykdo tyrimą dėl šio nutikimo, o anksčiau paaiškėjo, jog jie suėmė su šia byla susijusį vyrą, kuris yra įtariamas prisidėjęs prie netyčinės žmogžudystės. 

„Mes atlikome plataus spektro tyrimą dėl E.Sala žūties ir toliau bendradarbiaujame su partneriais bandydami išsiaiškinti tiesą. Viena iš tyrimo krypčių yra išsiaiškinti, ar ši nelaimė įvyko dėl kokių nors kriminalinių motyvų ir ar yra tai įrodančių faktų. 

Todėl birželio 19-ąją suėmėme 64-erių vyrą iš Šiaurės Jorkšyro dėl įtarimų įvykdžius žmogžudystę. Mes jį apklausėme ir jis padeda mums su šiuo tyrimu, vėliau jis buvo paleistas į laisvę. 

Tai yra standartinė praktika, todėl daugiau neskelbsime tyrimo detalių, ypač neatskleisime šio vyro tapatybės, nebent jis būtų patrauktas į teismą“, - teigia detektyvas Simonas Huxteris. 

Dorseto policija taip pat atskleidė, kad apie šį tyrimą E.Sala bei D.Ibbotsono šeimos yra nuolat informuojamos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-07 Everton 14 : 30 Chelsea
Šeš 12-07 Watford 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-07 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-07 AFC Bournemouth 17 : 00 Liverpool
Šeš 12-07 Manchester City 19 : 30 Manchester United
Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …