Emily Riemer | Instagram.com nuotr

Emily Riemer | Instagram.com nuotr

 Emily Riemer neretai pavadinama seksualiausia pasaulio žveje. Profesionaliai žvejojanti amerikietė laužo stereotipus apie šį užsiėmimą ir traukia iš jūrų ar vandenynų įspūdingo dydžio žuvis.

E.Riemer, kaip ir daugelis žvejų, mėgsta didžiuotis savo laimikiais, tik ji tai daro dar atviriau. Amerikietė praktiškai visada žvejoja tik su bikini, o su laimikiu pozuoja net ir išsitepusi krauju.

„Kova su didele žuvimi – geriausias adrenalinas. Kai ištrauki žuvį ir laimi kovą su ja, jauti didelį pasitenkinimą. Vien kalbėdama apie tai aš susijaudinu. Į žvejybą vykstu su bikini ne todėl, kad gražiai atrodyčiau, o todėl, kad tai yra patogu ir praktiška. Dažniausiai žvejoju Floridoje, čia labai karšta, todėl tokia apranga yra natūrali. Pozuoti su pagautu laimikiu yra visiškai normalu. Aš tai darau apsirengusi bikini ir tiek“, - situacijos nesureikšmino E.Riemer.

Amerikietė, kaip ir daugelis kitų jos šeimos narių, pragyvena iš žvejybos. Tiesa, E.Riemer randa laiko ir sportinei žūklei. Ji jau yra dalyvavusi varžybose ne tik JAV, bet ir Puerto Rike, Bahamuose, Britų Mergelių salose, Kolumbijoje, Trinidade ir Tobage bei Meksikoje.

E.Riemer su komanda tokiose varžybose neseniai laimėjo beveik 27 tūkst. JAV dolerių, o kitose varžybose amerikietė vien savo pastangomis pelnė 10 tūkst. JAV dolerių.

„Žvejoju nuo vaikystės. Mane su žvejyba supažindino senelis. Vidurinėje mokykloje aš labai rimtai užsiėmiau sportine žūkle ir nuo tada jos neapleidau. Mūsų visa šeima – žvejai. Man tai nėra tik hobis. Tai mano gyvenimas, mano aistra ir mano darbas. Galiu atrodyti maža ir liekna, bet laive atlieku visus darbus, kad ir kokie sunkūs jie bebūtų“, - užbaigė E.Riemer.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tomas
2019-08-15 22:50:15
Nusuprantu. Vienoj nuotraukoj pa*ai suploti, kitoj atrodo kaip silikono pripūsti,, sub*nė tai plati tai siaura. Taip ir neaišku, kokia ji iš tikrųjų. nesąmonė visas tas vaizdas.
Atsakyti
as
2019-08-14 20:46:02
Pisciau ne varda neklauses
Atsakyti
Regis
2019-08-14 19:12:25
Ką čia atskleidė
Atsakyti
Adas
2019-08-14 22:01:43
Nu jo nepasake kiek kg silikono prikrauta