Rodrygo  | Scanpix nuotr.

Rodrygo | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ pranešė, jog Rodrygo patyrė paklinklinės sausgyslės traumą ir dėl šios priežastis iki trijų savaičių turės verstis be futbolo.

Šią vasarą šešerių metų trukmės kontraktą su „Karališkuoju“ klubu pasirašęs jaunasis futbolininkas neslėpė noro ir motyvacijos įrodyti savo vertę.

„Žinoma, mane motyvuoja atsiradusi galimybė būti didžiausiame klube pasaulyje. Tai taip pat gąsdina, tačiau baimė yra geras dalykas, nes tai žmogų dar labiau motyvuoja. Noriu įrodyti, kodėl šis klubas manimi patikėjo ir įsigijo.

Jausmas yra įvairiapusiškas, nes palieku klubą, prie kurio prisijungiau, kai man buvo vos 10 metų, tačiau tuo pačiu metu yra gera žinoti, jog išvyktu čia atlikęs gerą darbą. Negalime nieko žinoti, galbūt vieną dieną sugrįšiu. Visada jaučiau spaudimą tapti Neymaro arba Robinho įpėdiniu, tačiau niekada dėl to nesijaudinau. Esu susitelkęs ties darbu treniruotėse ir galimybe būti visada pasiruošusiu“,- kalbėjo Rodrygo.

„Real“ šią vasarą už 18-metį puolėją „Santos“ klubui paklojo 45 mln. eurų siekiančią sumą. Rodrygo atstovaudamas Brazilijos klubui iš viso sužaidė 49 rungtynes, pelnė 10 įvarčių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.