Lietuva – Suomija rungtynių akimirka | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Lietuva – Suomija rungtynių akimirka | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Iki Pasaulio taurės turnyro likus vos kiek daugiau nei dviem savaitėms FIBA paskelbė pirmąjį turnyro komandų reitingą.

Tarp 32-ejų komandų Lietuvos rinktinei buvo skirta 9-oji vieta ir tai yra žemesnis reitingas nei skirtas Nigerijos komandai (8 vieta).

Kaip ir galima tikėtis, pirmoji vieta atiteko JAV rinktinei, antroji – Serbijai, o trečioji – Graikijos komandai. Aukščiau už lietuvius taip pat rikiuojasi Ispanija, Prancūzija, Australija, Argentina ir jau minėta Nigerija.

Iš H grupėje rungtyniausiančių lietuvių varžovų aukščiau už mūsiškius rikiuojasi Australija (6 pozicija), tuo tarpu Kanadai skirta 17-oji vieta, o Senegalui – 26-oji.

„Aš jau minėjau, kad jie išeis iš mirtininkų grupės ir kitame etape susikaus su Prancūzija bei Vokietija). Ironiška, kad Lietuvos rinktinė pasiruošimą pradėjo 1 pergale ir 3 pralaimėjimais, tačiau jų žaidimas atrodė išties gerai. Visgi tokio žaidimo neužteks Kinijoje“, – apie Lietuvą rašoma reitinge.

Visas FIBA paskelbtas Pasaulio taurės dalyvių reitingas:

1. JAV

2. Serbija

3. Graikija

4. Ispanija

5. Prancūzija

6. Australija

7. Argentina

8. Nigerija

9. Lietuva

10. Turkija

11. Italija

12. Vokietija

13. Brazilija

14. Lenkija

15. Kinija

16. Puerto Rikas

17. Kanada

18. Rusija

19. Filipinai

20. Juodkalnija

21. Čekija

22. Japonija

23. Iranas

24. Tunisas

25. Naujoji Zelandija

26. Senegalas

27. Venesuela

28. Dominikos Respublika

29. Angola

30. Pietų Korėja

31. Dramblio Kaulo Krantas

32. Jordanija

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United