Mohamedas Salah | Scanpix nuotr.

Mohamedas Salah | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah ir vėl paplito internete dėl savo gražaus poelgio. Šį kartą jis pradžiugino negalią turintį sirgalių.

Internete paplitusiame vaizdo įraše galima pamatyti, kaip egiptietis linksmai leidžia laiką futbolo aikštėje su negalią turinčiu sirgaliumi, kuriam pamušinėti kamuolį kartu su futbolo žvaigžde nesutrukdė net ir galūnių praradimas.

Linksmai nusiteikęs M.Salah nepagailėjo laiko pamušinėti kamuolį su gerbėju ir galima netgi pastebėti malonias futbolininko reakcijas, kuomet jo šio žaidimo partneris priima kamuolį ir jį perduoda atgal futbolininkui.

Football is for everyone from r/soccer

Paskutiniu metu žinios apie gerus M.Salah darbus – dažnos. Neseniai egiptietis nepagailėjo 3 mln. JAV dolerių Nacionalinio vėžio instituto Egipte atstatymui, taip pat aplankė jauną sirgalių, kuris susižeidė bandydamas atkreipti futbolininko dėmesį prie „Liverpool“ treniruočių centro.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.