Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Sugrįžimui į Angliją besiruošiantis Wayne’as Rooney ruošiasi ir permainoms savo gyvenime. „Mirror“ atskleidė, kad futbolininkas ruošiasi ir atsisakyti alkoholio, ir taisyti savo vedybinį gyvenimą.

Prieš persikeliant į JAV, W.Rooney buvo patekęs į ne vieną skandalą dėl savo pomėgio alkoholiniams gėrimams. Dėl šios priežasties ir neištikimybės žmonai Coleen buvo pradėjusi braškėti ir W.Rooney santuoka, tačiau dabar futbolininkas ketina viską ištaisyti.

2020 metų sausį W.Rooney sugrįš į Angliją, kur imsis naujos rolės „Derby County“ ekipoje – žaidžiančiojo trenerio.

Kartu su šiomis pareigomis futbolininkui teks ir dar didesnė atsakomybė viešoje erdvėje formuoti geresnį įvaizdį.

Dėl to, rašo „Mirror“, W.Rooney nusprendė visiškai atsisakyti alkoholio. Taip jis kartu bandys ir gerinti savo santykius su žmona Coleen.

„Būdamas JAV W.Rooney vartojo gan daug alkoholio, o tai kėlė didelių bėdų jo žmonai Coleen. Atrodė, kad jis bando pats save sunaikinti. Jis lėbaudavo iki pat vėlumų. Dabar, kai jis ketina grįžti atgal į Angliją, jis nori šią problemą panaikinti“, - teigia „Mirror“ šaltinis, kuris nėra atskleidžiamas.

Šių metų sausį W.Rooney buvo sulaikytas Vašingtono oro uoste, kuomet jis buvo pastebėtas esantis apsvaigęs. Tuomet, kaip buvo pranešta, futbolininkas buvo sumaišęs alkoholį su vaistiniais preparatais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal
Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United