Sergejus Maslobojevas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Geriausias šių laikų Lietuvos kikboksininkas Sergejus Maslobojevas jau gali pradėti ruoštis debiutui stipriausioje pasaulyje kikbokso organizacijoje „Glory“.

Prieš šiek tiek daugiau nei mėnesį trejų metų kontraktą su „Glory“ pasirašęs lietuvis debiutuos rugsėjo 28-ą dieną Majamyje vyksiančiame „Glory 68“ turnyre.

Šis turnyras įvyks „James L. Knight Center“ komplekse, kuris talpins šiek tiek daugiau nei 4 tūkst. 500 sirgalių.

32-ejų metų S.Maslobojevo kova numatyta aštunta tą vakarą ir ji vyks „SuperFight Series“ kortelėje, tačiau pussunkio svorio kategorijoje kovojantis S.Maslobojevas dar nežino būsimo varžovo.

„Įprastai ruošiuosi keturias savaites, bet manau, kad prieš tai turėsiu dar dvi svaites bendros ištvermės ir fizinės jėgos treniruotes. Dvi savaites buvau atkritęs dėl radikulito – nežinau, ar perpūtė, ar patempiau nugarą, bet savaitę iš lovos atsikelti negalėjau. Dabar po truputį sugrįžtu į ritmą“, – portalui „Sportas.lt“ kalbėjo S.Maslobojevas.

Lietuvis į Majamį skris rugsėjo 23-ią dieną ir turės penkias dienas prisitaikyti prie pasikeitusio laiko bei aplinkos.

Pagrindinėje vakaro kovoje dėl „Glory“ laikinojo pussunkio svorio kategorijos čempiono titulo susikaus brazilas Alexas Pereira ir Surinamio atstovas Donegi Abena. Vidutinio svorio kategorijos „Glory“ čempionas A.Pereira bandys įrašyti savo vardą į istoriją ir tapti pirmuoju organizacijos kovotoju, kuris vienu metu turėtų du čempiono diržus.

A.Pereira planavo kovoti prieš pussunkio svorio kategorijos čempioną Artemą Vakhitovą, tačiau rusas susilaužė ranką per paskutiniąją savo kovą prieš D.Abeną ir iškrito iš rikiuotės iki 2020-ų metų.

D.Abenas kovoje dėl čempiono titulo A.Vakhitovui pralaimėjo tik po skirtingo teisėjų sprendimo ir labai artimos kovos. 22-ejų metų kovotojas dabar turės antrą galimybę tapti jauniausiu „Glory“ organizacijos čempionu.

S.Maslobojevas per karjerą profesionaliose kikbokso kovose šventė 29 pergales ir patyrė 5 pralaimėjimus. „King of Kings“ čempionu tapęs lietuvis pernai dominavo ir garsioje ONE organizacijoje.

„Glory 68“ turnyro kovos:

Pagrindinės kovos:

Alex Pereira (Brazilija) (30-6, 19 nokautų) – Donegi Abena (Surinamis) (24-6, 6 nokautai) (209 svarai / 95 kg)

Asa Ten Pow (JAV) (10-1, 5 nokautai) – Bailey Sugden (Didžioji Britanija) (12-4, 2 nokautai) (143 svarai / 65 kg)

Troy Jones (JAV) (12-1, 10 nokautų) – Ammari Diedrick (Didžioji Britanija) (19-7, 5 nokautai) (170 svarai / 77 kg)

Mike Lemaire (JAV) (22-5, 8 nokautai) – Richard Abraham (JAV) (14-7, 4 nokautai) (170 svarai / 77 kg)

Josh Jauncey (Kanada) (30-9, 15 nokautų) – Itay Gershon (Izraelis) (16-5, 6 nokautai) (154 svarai / 70 kg)

„SuperFight Series“ kortelė:

Tiffany van Soest (JAV) (19-4-1, 6 nokautai) – Jady Menezes (Brazilija) (13-3, 5 nokautai) (122 svarai / 55.3 kg)

Sergej Maslobojev (Lietuva) (29-5, 19 nokautų) – TBC (209 svarai / 95 kg)

Ivan Galaz (Čilė) (58-9, 15 nokautų) – Matt Baker (JAV) (23-7, 12 nokautų) (187 svarai / 85 kg)

Abraham Vidales (Meksika) (14-0, 11 Nokautai) – TBC (143 svarai / 65 kg)

Chommanee (Tailandas) (92-17-1, 15 nkautų) – Aline Pereira (Brazilija) (5-1, 1 nokautas) (122 svarai / 55.3 kg)

Preliminarios kovos:

Rebekah Irwin (JAV) (6-2, 1 nokautas) – Crystal Lawson (JAV) (2-1, 1 nokautas) (122 svarai / 55.3 kg)

Nick Chasteen (JAV) (10-6) – Keemaan Diop (JAV) (3-1, 2 nokautai) (170 svarai / 77 kg)

Ross Levine (JAV) (3-0, 3 nokautai) – Sean Choice (JAV) (8-3) (170 svarai / 77 kg)

Omari Boyd (JAV) (13-2, 1 nokautas) – Charles Rodriguez (JAV) (9-1, 4 nokautai) (154 svarai / 70 kg)  

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.





Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

09-23 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Nevėžis“
09-24 „CBET“ 18:30 „Rytas“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Palanga 17 : 00 Riteriai
Tre 09-25 Stumbras 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Žalgiris 19 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141