„Manchester City“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Nors „Manchester City“ pripažino nusižengę FIFA taisyklėms įsigyjant jaunus futbolininkus, jie išvengė draudimo registruoti naujus žaidėjus ir sulaukė tik nedidelės piniginės baudos.

Dukart iš eilės Anglijos čempionai pripažino pažeidę FIFA nustatytas taisykles įsigyjant jaunesnius nei 18 metų futbolininkus, tačiau išsisuko su labai švelnia bausme.

Jiems nebuvo pritaikytas draudimas registruoti naujus futbolininkus ir skirta vos 315 tūkst. svarų sterlingų bauda, kuri yra mažesnė už kai kurių futbolininkų savaitinį atlyginimą.

Už panašius pažeidimus nubausti „Chelsea“ negali registruoti naujų futbolininkų visus metus, jiems taip pat buvo skirta panašaus dydžio piniginė bauda.

„Klubas sutinka su atsakomybe už tai, kad deramai nesuprato FIFA taisyklių, kurios buvo pažeistos. Visi pažeidimai įvyko iki 2016 metų gruodžio, kuomet buvo pristatytas išsamus taisyklių paaiškinimas, o nuo tos datos mūsų klubas pažeidimų daugiau nepadarė“, - situaciją paaiškino „Manchester City“ atstovai.

Anglijos klubas taip pat šiuo metu yra tiriamas dėl finansinio sąžiningumo taisyklių pažeidimo, prieš juos byla buvo atverta šių metų kovo mėnesį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City
Šeš 02-29 Aston Villa 02 : 00 Sheffield United
Šeš 02-29 Brighton & Hov… 14 : 30 Crystal Palace
Šeš 02-29 West Ham United 17 : 00 Southampton
Šeš 02-29 Newcastle United 17 : 00 Burnley
Šeš 02-29 AFC Bournemouth 17 : 00 Chelsea
Šeš 02-29 Watford 19 : 30 Liverpool