Julius Anglickas | „Facebook“ nuotr.

Julius Anglickas | „Facebook“ nuotr.

 Šią naktį Las Vegase (JAV) vyko UFC prezidento Dana White‘o vardo turnyras – „Dana White Contender Series“. Jame dėl vietos stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje kovojo ir lietuvis Julius Anglickas.

28-erių metų J.Anglickas pussunkio svorio kategorijos kovoje susitiko su 30-mečiu amerikiečiu Karlu Reedu. Kova ilgą laiką vyko parteryje, kur šiek tiek geriau atrodė lietuvis. Trečiojo raundo pabaigoje jis visiškai nuvargino amerikietį, kuris atsidūrė prastoje padėtyje. J.Anglickas po atakų rankomis rado progą sugriebti varžovui už kaklo ir ėmė jį smaugti. K.Reedas čia pat pasidavė, o lietuvis šventė pergalę. Kova buvo sustabdyta nuo trečiojo raundo pradžios praėjus 3 min. 25 sek.

Sunkiausiai vertinamas buvo pirmasis raundas, kai tiek J.Anglickas, tiek K.Reedas turėjo keletą gerų momentų, bet kova buvo gana pasyvi. Antrajame raunde lietuvis sėkmingai parvertė varžovą ir atakavo jį parteryje. Vėliau J.Anglickas atakavo varžovą keliais, tačiau dėl pasyvumo kovotojus išskyrė teisėjas. K.Reedas dar bandė atsitiesti antrajame raunde, bet paskutinėmis sekundėmis praleido J.Anglicko smūgius alkūnėmis, rankomis ir keliais.

Trečiojo raundo pradžioje kovotojai keitėsi smūgiais stovėsenoje. Visgi, praėjus porai minučių nuo raundo pradžios K.Reedas visiškai išsikvėpė ir atrodė išsekęs. J.Anglickas dar du kartus parvertė varžovą į parterį ir tuomet užbaigė kovą.

J.Anglickas 2019 m. vasarį tapo LFA organizacijos pussunkio svorio kategorijos čempionu, kai antrajame raunde smaugimo veiksmu nugalėjo Claytoną Yorką. Po šios pergalės buvo mažai abejojančių, kad lietuvį į savo gretas kviesis UFC. Dauguma LFA čempionų savo titulų net negina, nes po tokių pergalių greitai sulaukia kvietimų į UFC. J.Anglickas per karjerą MMA narve laimėjo 7 kovas ir patyrė 1 pralaimėjimą.

K.Reedo statistika dabar jau prastesnė – 6 pergalės ir 2 pralaimėjimai profesionaliose kovose. Amerikietis, skirtingai nei lietuvis, jau antrą kartą mėgino patekti į UFC. 2017 m. rugpjūtį jis UFC prezidento vardo turnyre teisėjų sprendimu pralaimėjo Cameronui Olsonui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų