Rogeris Federeris | Scanpix nuotr.

Rogeris Federeris | Scanpix nuotr.

 Sinsinatyje (JAV) šią savaitę rengiamas ATP 1000 serijos „Western & Southern Open“ vyrų teniso turnyras.

Čia pasirodys ir šveicaras Rogeris Federeris (ATP-3), kurio šią naktį laukia dvikova su argentiniečiu Juanu Londero (ATP-55). Tai bus pirmas R.Federerio mačas nuo liepos 14 d., kai jis pralaimėjo epinį beveik 5 valandų trukmės Vimbldono finalą prieš serbą Novaką Djokovičių.

„Po pralaimėto finalo miegojau labai prastai. Keletas pirmųjų žingsnių, lipant iš lovos, buvo ypač sunkūs. Po to finalo jaučiausi pusiau palaužtas, bet sugrįžimas namo man padėjo. Šveicarijoje smagiai leidome laiką su šeima, oras ten buvo puikus. Eidavome pasivaikščioti, mėgavomės gamta, išsikepdavome maisto ant grilio ir pan. Tai buvo nuostabus laikas“, - pasakojo R.Federeris.

Pastarąją savaitę R.Federeris ir ispanas Rafaelis Nadalis nusprendė sugrįžti į ATP žaidėjų tarybos veiklą. Joje atsirado 4 laisvos vietos, iš kurių dvi užėmė vieni pajėgiausių planetos žaidėjų. R.Federeris atskleidė, kad be R.Nadalio į tarybos veiklą tikrai nebūtų grįžęs.

„Privačiai paskambinau Rafai ir paklausiau, ką jis apie tai galvoja. Pasakiau, kad eisiu į tarybą tik tada, jei jis ten eis. Jis man pasakė tą patį. Tada sutarėme išsiųsti savo prašymus prisijungti prie tarybos veiklos. Tenisas yra geroje padėtyje. Mes su Rafa taryboje norime padėti priimti gerus sprendimus bei skatinti diskusijas dėl tų idėjų, kurios kelia daugiau ginčų“, - pridėjo R.Federeris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.