Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

Nors Christianas Eriksenas šią vasarą užsiminė, jog jau greičiausiai atėjo jam laikas imtis naujo iššūkio, Londono „Tottenham“ vis dar nepraranda vilčių susitarti su juo dėl naujo kontrakto ir netgi ruošiasi padvigubinti jo uždirbamą atlyginimą.

27-erių danas jau ne vienerius metus yra neabejotinas „Tottenham“ lyderis, tačiau jau kurį laiką jis nesutinka pasirašyti naujos sutarties su klubu, o dabartinė galioja tik šį sezoną.

Tai reiškia, kad jau sausio mėnesį jis galės vesti derybas su bet kuriuo klubu, į kurį kitą vasarą galės persikelti nemokamai.

Pastaruoju metu jis buvo aktyviai siejamas tiek su Madrido „Real“, tiek su „Manchester United“, tačiau iki šiol liko Londone ir su šia komanda pradėjo naująjį Anglijos „Premier“ lygos sezoną.

Tuo tarpu Anglijos spauda praneša, kad „Tottenham“ šiuo metu veda naujas derybas su futbolininku ir yra pasiryžę jam prie ilgalaikio kontrakto pasiūlyti net daugiau nei dvigubai didesnį atlyginimą.

Pagal dabartinį kontraktą danas per savaitę uždirba po 80 tūkst. svarų sterlingų, o štai pasirašęs naują sutartį jis „Tottenham“ gretose galėtų uždirbti kur kas daugiau – po 200 tūkst.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City