„Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Šią vasarą „Manchester United“ sudrebino žaidėjų rinką, kuomet už 87 mln. eurų įsigijo gynėją Harry Maguire’ą. Įdomu tai, kad prieš šešerius metus jie jį galėjo įsigyti maždaug 20 kartų pigiau.

Tai toli gražu nėra pirmoji vasara, kuomet „Manchester United“ aktyviai domėjosi H.Maguire’u. Taip buvo ir praėjusiais metais, o taip pat ir prieš šešerius metus, kuomet 2013-aisiais legendinį „raudonųjų velnių“ trenerį serą Alexą Fergusoną pakeitė Davidas Moyesas.

Strategas pripažino, kad tuo metu jis domėjo dar „Sheffield United“ gretose žaidusiu jaunu gynėju, tačiau galiausiai nusprendė jo neįsigyti.

„Mes nebandėme jo įsigyti, bet tikrai juo domėjomės. Aš puikiai žinojau talentingus futbolininkus, kurie tuo metu žaidė žemesnėse lygose. Pasidariau puikią karjerą pirkdamas tokius žaidėjus „Everton“ ekipai – ar tai būtų Timas Cahillas ar kiti.

H.Maguire’as buvo vienas tų žaidėjų, kurį buvau išskyręs. Stebėjau jį žaidžiant namų rungtynes su „Preston Norht End“ ir pamaniau, kad jis žaidė tikrai labai gerai. Bet tuo metu jis buvo itin didelis, jis turėjo labai didelį užpakalį. Netgi pagalvojau, koks jis bus didelis vėliau, kadangi tuo metu jis dar buvo pakankamai jaunas berniukas.

Atvirai, dabar jis yra įstabios formos, nors neatrodo, kad būtų per daug pasikeitęs. Bet kai prisijungiau prie „Manchester United“, gynybos linijoje turėjome Nemanją Vidičių, Rio Ferdinandą, Jonny Evansą, Michaelį Keaną, Philą Jonesą, Chrisą Smallingą, tad tuo metu imti ir įsigyti dar vieną jauną vidurio gynėją nebuvo prioritetinis dalykas.

O taip pat ir pats H.Maguire’as dar turėjo pereiti savo kelią. Kartais tam, kad žaidėjas patektų į tam tikrą komandą, jis turi praeiti ilgesnį kelią. Manau, kad tuo metu jis būtų sunkiai pritapęs šioje komandoje“, - atskleidė D.Moyesas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.