„Chelsea“
Rungtynės prasidės 23:00
?
:
?
Atsinaujins po sek
„Man United“
Danielis Cormier | Scanpix nuotr.

Danielis Cormier | Scanpix nuotr.

 Šeštadienį Anaheime vyksiančiame „UFC 241“ turnyre UFC sunkiasvorių čempionas Danielis Cormier (22-1) antrą kartą karjeroje kovos prieš buvusį čempioną Stipe‘ą Miočičių (18-3).

Būtent prieš S.Miočičių D.Cormier ir iškovojo savąjį čempiono diržą, o vėliau jį apgynė prieš Derricką Lewisą.

D.Cormier jau prieš daugiau nei metus buvo sakęs, kad sulaukęs 40-ies išeis į pensiją, tačiau buvo priverstas gydytis nugaros traumą ir nukelti šį terminą. Dabar D.Cormier sako, kad vienu metu galvoja tik apie vieną kovą ir neprognozuoja, kas bus toliau.

„Mano galva dabar yra būsimoje kovoje. Šiuo metu einame tik po vieną žingsnį“, – „MMA Fighting“ sakė D.Cormier. „Nes čempionas ar vyrukas, kuris ilgą laiką buvo šalia ir buvo čempionu, tam tikru momentu pradeda uždirbti tokias nuostabias pinigų sumas, o šlovės lygis tampa toks aukštas, kad žmonės priešinasi išeiti.

Galiausiai problema yra ta, kad tu matai duris. Tai priklauso nuo to, ar jums parodomos durys, ar pats pasirenkate išeiti. Štai ką turiu nuspręsti“.

D.Cormier sprendimas daug priklausys nuo to, ar jis galės jį palikti aukštai iškelta galva ir su čempiono diržu ant juosmens. Jis žino, kad MMA yra tik vos keli aukšto lygio kovotojai, kurie pasitraukė aukštumoje, nes dažniausiai praleidžia tą laiką. Daugelis sugadina savo palikimą, nes nežino, kada turi pasitraukti.

„Aš jau seniai sakiau, kad nenoriu būti vaikinas, kuris nesupranta, kad reikia pasitraukti“, – aiškino D.Cormier. „Daugybę puikių čempionų sportą tamposi ant nugaros. Jie išeina kaip buvę čempionai ir sirgalius palieka su mintimi apie jų mėgstamą kovotoją, kuris stovi viduryje narvo, kol kažkas kitas užsideda ant liemens čempiono diržą. Nenoriu būti tas vyrukas.

Noriu būti tas, kuris išeina dėl savęs. Žinau, kad kai tau sukanka 40 metų, tas laikas pradeda artėti. Aš tiesiog turiu nuspręsti, ar dabar yra tas laikas, ar šiek tiek vėliau“.

UFC prezidentas Dana White‘as yra ne kartą minėjęs, jog jo manymu, D.Cormier dar turės keletą kovų. Žiūrint į D.Cormier pasiekimus – sunku su tuo ginčytis.

Jis yra patyręs tik vieną pralaimėjimą per karjerą, dabar yra UFC sunkiasvorių čempionas bei apgynė titulą. Jis kitoje kovoje su S.Miočičiumi lažybų kontorų laikomas favoritu.

Buvęs olimpinis imtynininkas žino, kad jis gali turėti dar bent keletą kovų, o galbūt kovoti ir keletą metų, tačiau jis nenori varžytis iki tol, kol jo draugams, šeimai ir tiems, kurie jį myli reikės sakyti, kad atėjo laikas pasitraukti.

„Aš sakiau, kad baigsiu karjerą ne todėl, kad nebegalėsiu būti konkurencingu, tačiau baigsiu tada, kai pajausiu, kad man laikas pasitraukti“, – sakė D.Cormier.

Kitas svarbus D.Cormier sprendimo veiksnys yra galimybės.

Ilgą laiką sklandė kalbos, kad D.Cormier gali susikauti su amerikietiškų imtynių WWE žvaigžde Brocku Lesnaru, tačiau jis nusprendė pasilikti ten, kur jis uždirba daugybę pinigų ir taip nesižaloja sveikatos.

D.Cormier taip pat galėtų trečią kartą kovoti prieš Joną Jonesą ir tai būtų didžiulė galimybė jam.

„Jeigu būtumėte vaikinas, esantis mano situacijoje, kuris laimėjo 90 proc. savo kovų, buvote čempionu ir gyvenote puikų gyvenimą, kuris buvo palaimintas, jūs nenorėtumėt stovėti narve su kažkuo nežinomu. Tai privalo būti kažkas didelio“, – sakė D.Cormier.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United