Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė | Organizatorių nuotr.

Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė | Organizatorių nuotr.

 „Triumfas, didelis laimėjimas, didelis pasiekimas, paskata dirbti toliau“, – vardijo bronzos medalius pasaulio jaunių (iki 19 metų) irklavimo čempionate iškovojusios porinę dvivietę valtį irkluojančios Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė.

Pavasarį aukso medalius iš Europos čempionato parvežusios jaunosios sportininkės prisipažino, kad prieš kiekvieną startą pasaulio pirmenybėse baiminosi, kad nesugebės pademonstruoti geriausio rezultato.

„Savo pajėgumą mes žinojome jau po Europos čempionato, bet nuvažiavus į Japoniją mums tiesiog neslydo valtis, – žurnalistams sakė U. Juzėnaitė. – Daug pykomės, visai nebuvo jėgų, ilga kelionė išsunkė. Buvome jau praradusios viltį, bet po pirmojo starto atsigavome. Įsivažiavome“.

„Su kiekvienu startu buvo vis lengviau“, – pritarė D. Rimkutė.

Pasak merginų, pirmasis startas pasaulio pirmenybėse buvo labai sunkus.

„Oro sąlygos nuolat keitėsi, buvo karšta, – teigė D. Rimkutė. – Distancijoje ne vieną kartą atrodė, kad trūksta oro. Tikrai buvo sunku kvėpuoti“.

Sulaukusios žurnalistų klausimo, ar galėjo rezultatas būti geresnis, irkluotojos susižvalgė.

„Rezultatas visada gali būti geresnis, tačiau mes džiaugiamės iškovotais bronzos medaliais, – tarė U. Juzėnaitė. – Mūsų fizinė forma buvo labai gerai, tačiau mums nepavyko visko atlikti teisingai technine prasme. Europos čempionate, atrodo, buvo lengviau viskas, o Japonijoje reikėjo „lupt“.

D. Rimkutė pasidžiaugė, kad prieš pat finalą pasikeitė vėjo kryptis. „Visas dienas prieš tai teko irkluoti pavėjui, o finale irklavome prieš vėją. Tai mums yra paranku“, – nusišypsojo irkluotoja.

Dar kartą sulaukusios klausimo, koks jausmas yra laimėti, merginos atsakė choru: „Beprotiškai nuostabus!“

Poilsiui irkluotojos daug laiko neturės – šį savaitgalį (rugpjūčio 16-18 dienomis) laukia startai Trakuose vyksiančiame atvirajame Lietuvos irklavimo jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų čempionate.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

09-23 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Nevėžis“
09-24 „CBET“ 18:30 „Rytas“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Palanga 17 : 00 Riteriai
Tre 09-25 Stumbras 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Žalgiris 19 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141