Ivanas Perišičius | Scanpix nuotr.

Ivanas Perišičius | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ krašto saugo paieškos baigtos. Komandos treneris Niko Kovačas patvirtino, kad prie jo sudėties prisijungs iki šiol Milano „Inter“ atstovavęs Ivanas Perišičius.

Tai taip pat reiškia, kad „Bayern“ greičiausiai nustos domėtis „Manchester City“ krašto puolėju Lerojumi Sane, kuris visą vasarą buvo siejamas su sugrįžimu į Vokietiją, tačiau prieš naująjį sezoną patyrė rimtą traumą, dėl kurios praleis didžiąją jo dalį.

I.Perišičius pastaruoju metu nebedalyvavo „Inter“ treniruotėse ir Italijos spaudoje buvo pasirodę pranešimų, jog kroatas išvyko į Miuncheną atlikti medicininės apžiūros.

Ji buvo atlikta pirmadienį, o pats I.Perišičius prie „Bayern“ prisijungs pagal vienerių metų nuomos sutartį, į kurią bus įtraukta ir galimybę išpirkti jo kontraktą.

„I.Perišičius pirmadienį atliko medicininę patikrą. Jeigu viskas bus gerai ir visi dokumentai bus nusiųsti į „Inter“ ir mums, jis turėtų tapti mūsų žaidėju“, - patvirtino N.Kovačas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United