Cristiano Ronaldo ir Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo ir Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ žvaigždė Cristiano Ronaldo prisiminė savo ryšius su Madrido „Real“ treneriu Zinedinu Zidanu ir negailėjo jam pagyrų, teigdamas, kad šis strategas privertė jį pasijausti ypatingu.

Dirbdamas kartu su Z.Zidanu Madride, C.Ronaldo tris kartus iš eilės triumfavo UEFA Čempionų lygos turnyre, o to moderniame futbole iki šiol nepavyko padaryti jokiai komandai.

Praėjusią vasarą C.Ronaldo nusprendė pasitraukti iš „Real“ ir imtis naujo iššūkio Italijoje. Tuo metu iš komandos pasitraukė ir Z.Zidanas, tačiau pailsėjęs aštuonis mėnesius vėl į ją sugrįžo.

„Pasitikėjimas, kurio reikia futbolininkai, kyla ne tik iš savęs, bet ir iš aplink esančių žaidėjų bei trenerio. Turi jausti, jog esi svarbi komandos dalis, o Z.Zidanas privertė mane jaustis ypatingu.

Jis man labai padėjo. Aš jau nuo pat pradžių jam jaučiau labai didelę pagarbą, tačiau kartu dirbant pradėjau dar labiau juo žavėtis.

Taip nutiko dėl, koks jis yra kaip asmenybė, kaip jis kalba, kaip jis veda komandą į priekį ir kaip jis elgėsi su manimi. 

Prisimenu, kaip jis man sakydavo: „Cristiano, tiesiog atsipalaiduok ir žaisk savo žaidimą, tu esi tas, kuris viską nulems“. Jis visuomet būdavo su manimi atviras, todėl visuomet jam jausiu prieraišumą“, - teigia C.Ronaldo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …