Nate'as Diazas | „Stop“ kadras

Nate'as Diazas | „Stop“ kadras

 Praėjo trys metai nuo tada, kai Nate‘as Diazas paskutinį kartą žengė į UFC narvą. 2016 metų rugpjūtį amerikietis dalyvavo „UFC 202“ turnyre, kuriame patyrė kontraversiškai vertinamą pralaimėjimą teisėjų sprendimu prieš Conorą McGregorą.

Dabar N.Diazas (19-11) sugrįžta ir dalyvaus „UFC 241“ turnyre, kuriame susitiks su Anthony Pettisu (22-8).

Išskirtiniame interviu ESPN, N.Diazas papasakojo, kodėl tiek daug laiko nežengė į narvą ir dėl to kaltino UFC organizaciją.

N.Diazas „UFC 196“ turnyre kaklo laužimo veiksmu nugalėjo C.McGregorą, o tas turnyras buvo toks sėkmingas, kad tapo vienu iš pelningiausiu kovinio sporto istorijoje.

Tačiau nei N.Diazas, nei UFC neišnaudojo jo augančio populiarumo, o po pusės metų vykusę revanšinę kovą kontraversišku teisėjų sprendimu pralaimėjęs N.Diazas ilgam pasitraukė į užribį.

„Aš jaučiau, kad laimėjau paskutinę kovą“, – sakė N.Diazas. „Aš neverkiu dėl išsiliejusio pieno, tiesiog taip yra, ypatingai šiame UFC žaidime. Aš pralaimėjau daug kovų, kurių iš tiesų nepralaimėjau. Jie elgėsi taip, kad aš pralaimėjau tą kovą, smunku žemyn reitinge, turėčiau tiesiog išeiti. Kai C.McGregoras man pralaimėjo pirmą kovą, tai buvo didžiulis dalykas ir jam reikėjo revanšo, jis buvo apsėstas Nate‘o ir visas marketingas sukosi aplink tai, kaip jam reikia sugrįžti ir koks puikus jis yra.

Bet palaukite. Kaip tie revanšai, kurių aš visada norėjau? Tai tas šūdas, kurį aš turėjau įtraukti į savo kontraktą. Aš turėjau sakyti, kad jeigu darome revanšinę kovą prieš C.McGregorą, aš noriu visų tu revanšų, kurių jūs man niekada nedavėte. Aš turėjau tai padaryti, tačiau aš praradau daug gerų mėnesių savo gyvenimo tiesiog sėdėdamas ten, kur vyko karštos kovos, kurias pralaimėjau, bet iš tikrųjų nepralaimėjau. Galvojau, kad jūs močkrušiai mokate man per daug už tai, kad sėdėčiau čia ir žaisčiau tą kvailą žaidimą ir daryčiau tai, ko norite jūs. Todėl aš pasitraukiau ir taip praskriejo dveji metai“.

Kol N.Diazas buvo pasitraukęs, jis galėjo stebėti, kaip auga C.McGregoro statusas. Nors atrodė, kad jų trilogija yra neišvengiama, tačiau tada C.McGregoras kovėsi prieš UFC lengvo svorio kategorijos čempioną Eddie Alvarezą ir jį įveikė „UFC 205“ turnyre. Ta pergalė C.McGregorui leido būti pirmuoju UFC istorijoje dviejų kategorijų čempionu vienu metu.

Praėjus metams po antrosios N.Diazo ir C.McGregoro dvikovos, airis 2017 rugpjutį stojo į bokso dvikovą su Floydu Mayweatheriu ir užsidirbo ne vieną milijoną.

Anot N.Diazo, trilogija nebuvo įmanoma, o UFC siūlė jam varžovus, kurie nei per kiek neprilygo C.McGregorui – nei vardu, nei pajėgumu.

„Ko aš dabar siekiu? Štai ką aš sakiau. Aš pasiekiau viršūnę ir tada jie prašo manęs smukti žemyn“, – kalbėjo N.Diazas. „Matau kas čia vyksta – mane žemina. Niekas to nemato ir jie padaro taip, jog atrodytų, kad aš skundžiuosi. Visų pirma, norėčiau, kad man kartas nuo karto parodytų bent šiek tiek meilės. Aš įveikiau C.McGregorą, kai jis nokautavo Jose Aldo. Aš sumušiau jį dar kartą, bet pralaimėjau, o jis tada gavo titulinę kovą. Vėliau jis kovėsi prieš F.Mayweatherį. O tada jie sako, kad aš atmetinėju kovas. Ar tai ne spyris į subinę? Palaukite. Man nereikia būti to dalimi. Ar galiu sulaukti komplimento?“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

mirka3
2019-08-13 21:58:16
Pinigai už kovas su Višta jį paveikė neigiamai. Šiuo metu geriausi yra Ferguson ir Khabib, ale Diazui tai nelygis, tipo Petis kurį Fergusonas atlupo jau lygis, istorija... O geriausia kaip jis cypia ašarodamas dėl Vištos, kad negavo dar vienos kovos, kur jį kaip obuolį už gerus pinigus padaužytų. Kaip kovotojas jis menkavertis, neveltui Višta jį pasirinko kaip saugų var., nes apart kietos tuščios galvos nelabai kuo gali pasigirt, puikus kovotojas sparingui, kur tik gaudo ir vaiposi, atgal neduoda arba duoda bobiškus iš delno :D Tipo pažeminimas... Pažeminimas yra kai tavo galva atidaužoma eilinį sykį ir galvoji, kad laimėjai... Paskui verkia, kad UFC jo nemyli, kad po kovos kur atstovi vietoj kriaušės retai laimi. Panašu pats susiprato, kad geriau mušto Petiso geriau negaus, matyt pinigėliai baigiasi. Tipo aš toks kietas, aplink visi ne mano lygio, bet va pribrendau kaip slyva naujam mėlynumui :D
Atsakyti
Termo
2019-08-13 15:51:47
Nuo zoles biskeli stoga nurove,matosi didybes manija susirges ,vargselio neivertina nieks,Magregoras daug smulkesnis uz ji tegu negalvoja per gerai apie save
Atsakyti
Izoliacija
2019-08-13 20:47:05
Nejuokink tu, didybes manija tai Nuggetsas susirges, o kad ufc i bybu nuggetsui sunere tai coa net nera ko svarsryti, zydelis daro taip kaip jam patogu ir apsimoka ir poxui ten kovotoju reitingai ir visa kita, nuggetsas buvo an bangos tai ir kiso ji visur ir i boksa ir reklama, nes $$$ byra, o Diaz nusmauge kaip visciuka nuggetsa :)
:)
2019-08-13 14:32:40
Antra kova gerai paziurejus jisai tikrai prapiso 3 roundus o laimejo 2 tai net ir ne kovinio sporto zinovuj matosi aiskiai kad pralaimejo antra kova. Be to jo tehnika pries konoro palyginus nuline, tie du roundai grinai buvo istvermes isbandymas, kur conoras ant cia visada pralaimi..
Atsakyti
UFC
2019-08-13 00:56:21
bus žiauriai įdomu pamatyti, ką diazas parodys po tų trijų metų
Atsakyti
tevas
2019-08-13 15:34:58
parodys kaip viena ranka sukt dzoni o kita pliuchas dalint reikia