Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ šią vasarą greitai susipirko penkis naujus futbolininkus, tačiau jų reikalai žaidėjų rinkoje dar greičiausiai nėra baigti. Komandos treneris Zinedinas Zidanas atskleidė, kad iki žaidėjų perėjimo lango pabaigos klubą gali papildyti ir Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždė Neymaras.

Brazilas visą šią vasarą yra siejamas su sugrįžimu į Ispaniją, o daugelis šaltinių teigia, kad jis jau informavo PSG vadovus apie savo norą palikti komandą.

Iki šiol Neymaras nedalyvavo nė vieneriose PSG draugiškose rungtynėse bei praleido pirmąsias Prancūzijos pirmenybių rungtynes su „Nimes“, kurios vyko sekmadienį.

Šiose rungtynėse brazilas sulaukė ir labai neigiamos klubo sirgalių reakcijos. Rungtynių metu PSG gerbėjai skandavo „kalės vaikas“, o tribūnose buvo galima pastebėti plakatus, kurie ragino Brazilijos žvaigždę palikti Prancūzijos čempionų gretas.

PSG strategas Thomasas Tuchelis pripažino, jog nežino, ar Neymaras liks rungtyniauti jo vadovaujamos komandos gretose.

„Dėl jo ateities neturiu jokių naujienų. Šiuo metu jis yra su mumis. Jei prarasime Neymarą, galbūt negalėsiu miegoti, nes būtų sunku jo netekti ir surasti kitą futbolininką, kuris galėtų atlikti tą patį, ką ir jis. Galbūt jokių naujienų yra geros žinios.

Sunku yra nežinoti, nes noriu, jog jis pasiliktų. Visgi turime ir be jo priimti sprendimus. Stengiuosi įtikinti jį pasilikti, tačiau tai yra asmeninis pasirinkimas. Šis reikalas yra tarp jo ir klubo“,- kalbėjo strategas.

Ispanijos spaudoje jau kurį laiką sklando gandai, kad „Real“ ketina pradėti derybas su PSG ir planuoja išsinuomoti Neymarą, o dabar apie tokias naujienas prakalbo ir Z.Zidanas.

„Neymaras nėra mūsų komandoje, tačiau iki rugsėjo antrosios gali daug kas nutikti. Dabar dirbu su tokia sudėtimi, kokią turiu ir galvoju tik apie tai“, - mįslingai kalbėjo Z.Zidanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Aaa
2019-08-12 15:14:32
rašo apie mįslę, kurią užminė zidanas, o rašo, kad neymaras nedalyvavo draugiškose rungtynėse ir ką psg treneris mąsto. grybiškas straipsnis
Atsakyti