Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Zinedinas Zidanas šią vasarą nedažnai kalba mįslėmis apie galimus „Real“ sandorius ar parduodamus žaidėjus, tačiau šį kartą nusprendė užstoti du futbolininkus, kurie yra siejami su persikėlimu į kitas komandas.

Tiek Garethas Bale’as, tiek Jamesas Rodriguezas pastaruoju metu vietos „Real“ sudėtyje beveik neturi. J.Rodriguezas pastaruosius dvejus metus praleido pagal nuomos sutartį Vokietijoje, o sugrįžęs dar nesužaidė nė vienų draugiškų rungtynių.

G.Bale’o situacija dar sudėtingesnė. Z.Zidanas anksčiau nė kiek neslėpė norintis, kad valas greičiau paliktų komandą, tačiau iki šiol to neįvyko.

Vienuoliktasis „Real“ numeris buvo įsivėlęs ir į skandalą, kuomet dėl tariamų sveikatos problemų neišvyko su komanda į Miunchene vykusį draugišką turnyrą, tačiau jo metu buvo užfiksuotas šalia Madrido žaidžiantis golfą.

Visgi sekmadienį G.Bale’as buvo įtrauktas į „Real“ sudėtį draugiškoms rungtynėms su „Roma“ ir netgi pasirodė aikštėje antrajame kėlinyje.

Dabar Z.Zidanas nusprendė užstoti abu šiuos futbolininku pareikšdamas, kad jais pasitiki šimtu procentų.

„J.Rodriguezas ir G.Bale’as yra mano komandos žaidėjai. Jie abu yra įregistruoti į sudėtį, tačiau gali nutikti bet kas. Visgi kaip „Real“ treneris turiu jais pasikliauti.

Pasitikiu jais šimtu procentų. J.Rodriguezas nebuvo pastaruoju metu įtraukiamas į sudėtį, bet tai gali pasikeisti. Viskas gali pasikeisti netgi prieš užsiveriant žaidėjų perėjimo langui“, - teigia prancūzas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City
Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton