Mohamedas Salah | „Twitter“ nuotr.

Mohamedas Salah | „Twitter“ nuotr.

„Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah yra geraširdis žmogus, kuris nevengia bendrauti su sirgaliais, ypač jaunaisiais futbolo aistruoliais.

Anglijos žiniasklaidoje paplito graži istorija, kaip egiptietis nustebino vieną iš „Liverpool“ sirgalių, kuris bandydamas patraukti futbolininko dėmesį susižalojo.

Vienuolikmetis Louisas Fowleris ir jo dešimtmetis brolis Isaacas šeštadienio popietę laukė šalia „Liverpool“ treniruočių centro, jog galėtų pamatyti savo mėgstamą žaidėją.

Pamatęs prie treniruočių centro artėjantį M.Salah „Bentley“ automobilį, berniukas pradėjo bėgti jo link, tačiau iš džiaugsmo nepamatė prieš jį buvusio apšvietimo stulpo ir į jį atsitrenkęs susižalojo, netgi trumpam prarado sąmonę.

Šiam incidentui abejingas nelikęs M.Salah nusprendė aplankyti netoli treniruočių centro gyvenantį berniuką, kad įsitikintų, jog jam – viskas gerai.

Futbolo žvaigždė taip pat mielai pozavo ir nuotraukomis su abiem berniukais, o jose matyti, kad nukentėjusysis vis dar nebuvo susitvarkęs savo sužalojimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.