Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždė Neymaras šią vasarą išreiškė norą palikti komandą ir greitu metu gali sulaukti bilieto į Ispaniją. Čia jį savo gretose nori matyti Madrido „Real“, kurie pradėjo derybas su Paryžiaus klubu dėl nuomos sutarties.

Apie tai, kad „Real“ gali atsisukti į Neymarą dar šį mėnesį buvo pranešta jau anksčiau. Pastaruoju metu jų akiratyje buvo atsidūręs „Manchester United“ saugas Paulis Pogba, tačiau nepavykus įsigyti jo būtų bandoma prisivilioti būtent Neymarą.

„Real“ greitai sutvarkė svarbiausius savo vasaros reikalus ir į komandą pasikvietė penkis futbolininkus, už kuriuos sumokėjo per 300 mln. eurų.

Tačiau panašu, kad jų vasaros darbai dar nėra baigti. ESPN skelbia, kad šiuo metu „Real“ vis dar aktyviai bando prisivilioti P.Pogbą, kuris po praėjusio sezono išreiškė norą palikti „Manchester United“ ir imtis naujo iššūkio naujoje vietoje.

Visgi iki šiol P.Pogba treniruojasi ir rungtyniauja Mančesteryje ir tikėtina, kad naują sezoną pradės būtent šioje komandoje.

Kai kurie šaltiniai skelbia, kad „Manchester United“ jau atmetė „Real“ pasiūlymą mainyti P.Pogbą į Jamesą Rodriguezą ir dalį pinigų. Vietoje to „raudonieji velniai“ norėtų gauti 150 mln. eurų sumą.

Tie patys ESPN teigia, kad jeigu „Real“ taip ir nepavyks įsigyti P.Pogbos, jie visą savo dėmesį skirs Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždės Neymaro medžioklei.

Brazilas taip pat visą šią vasarą yra siejamas su persikėlimu į kitą komandą. Skelbiama, kad jis jau informavo PSG vadovus apie norą palikti komandą, o pagrindiniais favoritais jį susigrąžinti iki šiol laikyti „Barcelona“.

Visgi katalonų viceprezidentas neseniai duotame interviu patvirtino, kad „Barcelona“ neveda jokių derybų su PSG ir neturi planų susigrąžinti Neymarą, o tai atvertų laisvą kelią „Real“, kurie šiuo futbolininku domėjosi dar tada, kai jis rungtyniavo Brazilijoje.

Pranešama, kad „Real“ prezidentas Florentino Perezas palaiko gerus ryšius su PSG prezidentu Nasseru Al-Khelaifi ir gali susigundyti savo senu noru įsigyti Neymarą.

Tuo tarpu Ispanijos dienraštis AS skelbia, kad „Real“ jau susisiekė su PSG vadovais su pasiūlymu išsinuomoti brazilą. Pirmasis kontaktas tarp klubų buvo užmegztas prieš kelias dienas, kuomet daugkartinių Ispanijos čempionų atstovai paskambino į Paryžių išsiaiškinti, ar jie būtų suinteresuoti deryboms dėl Neymaro persikėlimo į kitą komandą.

Neatmetama galimybė, kad „Real“ bandys susitarti dėl jo kontrakto išpirkimo, tačiau labiausiai tikėtina, kad į Madridą brazilas iš pradžių persikels su vienerių metų nuomos sutartimi ir galimybe kitą vasarą jį išpirkti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga