Šiaulių „Gintra-Universitetas“ | lff.lt nuotr.

Šiaulių „Gintra-Universitetas“ | lff.lt nuotr.

Šiaulių „Gintra-Universitetas“ patyrė pirmą pralaimėjimą UEFA Čempionių lygos atrankoje, kur rezultatu 1 – 2 nusileido prieš „Wexford Youths“ ekipą iš Airijos.

Šiaulietės greitai išsiveržė į priekį, kai 15-ą minutę po nepavykusio baudos smūgio Isadora Freitas atliko sudėtingą smūgį galva ir nukreipė kamuolį į vartus – 1 – 2.

Visgi Lietuvos čempionėms daug kainavo prastai sužaista pirmojo kėlinio pabaiga ir antrojo pradžia.

37-ą minutę rezultatą išlygino komandos draugės perdavimą išnaudojusi „Wexford Youth“ puolėja McKenna Davidson, o 47-ą minutę, vos prasidėjus antrai žaidimo daliai, persvarą airėms dovanojo taikliu smūgiu pasižymėjusi Aisling Frawley – 2 – 1.

Tai buvo pirmasis „Gintra-Universiteto“ pralaimėjimas Čempionių lygos atrankoje, po kurio šiaulietės savo grupėje liko antroje vietoje.

Paskutinės ir lemiamos rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 13 dieną, kuomet „Gintra-Universitetas“ susitiks su atrankos grupės lyderėmis „Vllaznia“ iš Albanijos.

Turnyro tvarkaraštis: 

Rugpjūčio 7 d. 13 val. „Wexford Youths“ (Airija) – „KF Vllaznia“ (Albanija). Alytaus miesto stadionas.

Rugpjūčio 7 d. 18 val. Šiaulių „Gintra-Universitetas“ (Lietuva) – „FC Birkirkara“ (Malta). Alytaus miesto stadionas. 

Rugpjūčio 10 d. 13 val. „KF Vllaznia“ (Albanija) – „FC Birkirkara“ (Malta). Alytaus miesto stadionas. 

Rugpjūčio 10 d. 18 val. Šiaulių „Gintra-Universitetas“ (Lietuva) – „Wexford Youths“ (Airija). Alytaus miesto stadionas. 

Rugpjūčio 13 d. 18 val. „FC Birkirkara“ (Malta) – „Wexford Youths“ (Airija). Marijampolės miesto stadionas. 

Rugpjūčio 13 d. 18 val. „KF Vllaznia“ (Albanija) – Šiaulių „Gintra-Universitetas“ (Lietuva). Alytaus miesto stadionas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.





Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva
Sek 09-01 Panevėžys 18 : 00 Stumbras

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141