Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

E.Valverde dar nėra įsitikinęs, ar „Barcelona“ tikrai sieks susigrąžinti Neymarą

Nors Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždė Neymaras yra siejamas su persikėlimu į kitą klubą ir ypač sugrįžimu į „Barcelona“, šios komandos treneris Ernesto Valverde nėra įsitikinęs, ar katalonai tikrai sieks brazilo.

Brazilas taip pat visą šią vasarą yra siejamas su persikėlimu į kitą komandą. Skelbiama, kad jis jau informavo PSG vadovus apie norą palikti komandą, o pagrindiniais favoritais jį susigrąžinti iki šiol laikyti „Barcelona“.

Visgi katalonų viceprezidentas neseniai duotame interviu patvirtino, kad „Barcelona“ neveda jokių derybų su PSG ir neturi planų susigrąžinti Neymarą, o tai atvertų laisvą kelią „Real“, kurie šiuo futbolininku domėjosi dar tada, kai jis rungtyniavo Brazilijoje.

Pranešama, kad „Real“ prezidentas Florentino Perezas palaiko gerus ryšius su PSG prezidentu Nasseru Al-Khelaifi ir gali susigundyti savo senu noru įsigyti Neymarą.

Tuo tarpu „Barcelona“ treneris E.Valverde neskuba kalbėti apie galimybę susigrąžinti šį futbolininką ir teigia nežinantis, ar apskritai bus siekiama tai padaryti nepaisant „Real“ susidomėjimo.

„Dar pamatysime, kas nutiks. Klasikinis atsakymas yra toks, kad jis yra kitos komandos žaidėjas ir tiek. Žinau tik tai, kad aš esu šios komandos treneris ir galvoju apie savo žaidėjus. Jie bus tie, kuriuos naudosiu artimiausiose rungtynėse. Šią akimirką nežinau, kas nutiks šioje situacijoje“, - teigia E.Valverde.

Apie brazilą anksčiau pasisakė ir G.Pique, kuris tiki, kad Neymaras gali sugrįžti atgal į „Barcelona“, tačiau pabrėžia, kad jis pats turi apie tai viešai kalbėti ir reikalauti persikėlimo.

„Žinoma, kad su juo pasikalbu, bet jis turėtų būti tas žmogus, kuris kalba apie tokį persikėlimą. Mes turime privačių pokalbių, bet man būtų nekorektiška apie juos kalbėti. Jis yra žvaigždė ir aikštėje, ir už jos ribų. Tikiuosi, kad kažkas nutiks šiuo klausimu.

Jis yra puikus futbolininkas, kuris gerai pažįsta mūsų klubą, miestą ir persirengimo kambarį. Esu įsitikinęs, kad klube yra daug žmonių, kurie džiaugtųsi dėl jo sugrįžimo. Žinau, kad toks sandoris būtų labai sudėtingas, kadangi jis yra PSG žaidėjas ir mes turime puikią sudėtį, kuri gali varžytis dėl visų trofėjų.

Jūs jau žinote apie mano santykius su Neymaru ir manau, kad komanda būtų laiminga, jeigu jis sugrįžtų. Tačiau jis žaidžia Paryžiuje ir mano nuomonė nieko nepakeis“, - teigia G.Pique.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga