:
10
Atsinaujins po sek
Čekija

„Lyon“ pirmose Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo dešimtyje rungtyniauti likusius „Monaco“ futbolininkus.

Moussa Dembele jau 5-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išvedė „Lyon“ į priekį 1:0.

Cescas Fabregasas 30-ąją minutę už grubią pražangą iš nugaros prieš varžovą po VAR peržiūros buvo nubaustas raudona kortele ir „Monaco“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Memphis Depay‘us 36-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš toli padvigubino svečių persvarą 2:0.

Lucasas Tousartas 80-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City