Semiras Kerla | Evaldo Šemioto nuotr.

Semiras Kerla | Evaldo Šemioto nuotr.

 Ketvirtadienį Marijampolės „Sūduvos“ ekipa UEFA Europos lygos atrankoje svečiuose 2-1 palaužė Izraelio čempionus Tel Avivo „Maccabi“ ir atsidūrė labai dėkingoje pozicijoje dėl pateko į paskutinį atrankos etapą.

Po šio susitikimo antrą „Sūduvos“ įvartį pelnęs Eligijus Jankauskas teigė, kad po pergalės didelės euforijos nebuvo, nes darbas dar iki galo nėra padarytas.

„Rungtynės buvo sunkios, daug gynėmės ir laukėme savo šansą. Kai kuriais momentais kontroliavome kamuolį, bandėme mušti ritmą, kad pajustume kamuolį ir pamėgintume užpulti“, – sakė E.Jankauskas. „Kalbant apie mano įvartį, bėgau prie pirmo virpsto, tikėjausi įmušti ir ačiū Dievui, kad įmušiau. Tai yra komandos nuopelnas, tačiau dar niekas nelaimėta, todėl reikia judėti toliau. Euforijos dar nėra, pasidžiaugėme penkias minutes rūbinėje, analizuosime ir ruošimės dar sunkesnėms rungtynėms“.

Pirmąjį įvartį pelnęs „Sūduvos“ gynėjas Semiras Kerla atskleidė, kad tiek dėl oro sąlygų, tiek dėl varžovų spaudimo buvo sunku rungtyniauti bei vylėsi, kad Marijampolėje pavyks suteikti džiaugsmo žmonėms.

„Buvo labai karšta, šiandien praradau beveik 4 kg svorio, tad galite įsivaizduoti su kuo mes susidūrėme. Buvo sunku, tačiau rezultatu esame patenkinti. Atvykome čia nusiteikę gintis beveik visas rungtynes, tačiau po standartinių situacijų įmušėme du įvarčius“, – sakė S.Kerla. „Jie kamuolį kontroliavo kokią 70 proc. laiko, todėl galima sakyti, kad jie žaidė, o mes mušėme įvarčius. Pats atsidūriau geroje pozicijoje ir mušiau galva. Dabar pirmiausia reikia pailsėti, nes šios dienos buvo labai sunkios – tiek dėl kelionių, tiek dėl treniruočių. Turėsime kelias dienas atsigauti. Antras rungtynes žaisime savo aikštelėje, bus kitokios oro sąlygos, galėsime kvėpuoti. Tikiuosi tikro mūšio, mūsų padėtis yra gera, tačiau dar niekas nesibaigė. Įvyko tik pusė dvikovos, tikiuosi, kad būsime gerai pasirengę ir suteiksime džiaugsmo žmonėms“.

Atsakomosios rungtynės Marijampolėje vyks rugpjūčio 15-ą dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Hn
2019-08-09 12:04:21
Nerealus gynėjas. Cementavo gynybą lyg į Sūduva iš Premier lygos būtų atėjęs.
Atsakyti