Emocijų nesuvaldęs G.Jesusas atsiprašė | Scanpix nuotr.

Emocijų nesuvaldęs G.Jesusas atsiprašė | Scanpix nuotr.

Brazilijos rinktinės puolėjui Gabrieliui Jesusui už įsiūčio priepuolį „Copa America“ turnyro finale dėl gautos raudonos kortelės skirta dviejų mėnesių diskvalifikacija.

Brazilijos rinktinė „Copa America“ turnyro finale 3:1 nugalėjo Peru futbolininkus ir po dvylikos metų pertraukos iškovojo čempionės titulą. Visgi šiose rungtynėse pasižymėjęs Gabrielis Jesusas 70-ąją minutę po oro dvikovos su varžovu užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto raudona, todėl buvo priverstas anksčiau laiko palikti susitikimą. 

Dėl teisėjo sprendimo nepatenkintas 22-ejų metų puolėjas nesuvaldė emocijų. Brazilas palikdamas aikštę nuspyrė vandens butelį, praeidamas išliejo įniršį ant VAR sistemos įrangos, o kiek vėliau su ašaromis akyse keikė teisėjus.

Vėliau 22-ejų metų puolėjas dėl tokio savo elgesio atsiprašė. „Noriu atsiprašyti žmonių, kurie buvo netoli manęs. Tai buvo pykčio akimirka. Manau, kad tai buvo emocijų ir pykčio mišinys dėl gautos raudonos kortelės. Galėjau savo tokiu poelgiu kažką sužeisti, džiaugiuosi, jog taip nenutiko. 

Mes pirmavome, gerai žaidėme ir tada teisėjas suklydo, tačiau turiu suaugti. Nenoriu nutildyti žmonių, žinau savo sugebėjimus, kurie mane čia atvedė. Kritikos kaip ir aukštinimų visada sulauksime. Aikštėje atiduodu visas jėgas, džiaugiuosi dėl šio turnyro. Nuo pirmos dienos stovykloje visi buvo laimingi ir susikoncentravę“, - kalbėjo G.Jesusas.

Tačiau atsiprašymai išsisukti nuo bausmės nepadėjo. Brazilui skirta 30 tūkst. JAV dolerių bauda bei dviejų mėnesių diskvalifikacija. Tai reiškia, kad jis praleis rugsėjo mėnesį vyksiančias dvejas draugiškas rungtynes su Kolumbija ir Peru. 

Futbolininkas turi dar septynias dienas pateikti apeliaciją dėl tokio sprendimo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.