Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Trečiadienį vakare Madrido „Real“ draugiškose rungtynėse įveikė „Salzburg“, o Ispanijos klubo gretose pirmuoju įvarčiu pasižymėjo tik šią vasarą komandą papildęs Edenas Hazardas.

Net 100 mln. eurų „Karališkajam“ klubui kainavęs belgas po rungtynių itin džiaugėsi savo pirmuoju taikliu šūviu ir atskleidė šios akimirkos labai laukęs.

„Kai esi aikštėje, visuomet nori laimėti rungtynes, o būdamas puolėju kartu nori ir mušti įvarčius. Laukiau šios akimirkos paskutines penkerias rungtynes ir ji pagaliau atėjo. Esu dėl to labai patenkintas.

Mes vis dar ruošiamės naujam sezonui, bet jau dabar manau, kad turime daugiau energijos. Mes vis dar turime dešimt dienų iki pirmųjų oficialių rungtynių, tad turime išlikti budrūs ir toliau dirbti.

Mūsų tikslas yra kuo geriau pasirengti kitai savaitei. Sunku sulaukti Ispanijos pirmenybių pradžios, todėl dabar galime tik sunkiai treniruotis ir būti kantrūs“, - teigia E.Hazardas.

„Real“ naujokas pastaruoju metu buvo sulaukęs ir kritikos dėl savo svorio. Įvairūs šaltiniai skelbė, kad į Madrido ekipos pasirengimą naujam sezonui E.Hazardas atvyko turėdamas net 7 kilogramus viršsvorio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.