Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Šią vasarą gerokai pasistiprinę Madrido „Real“ ir toliau puoselėja labai ambicingus planus. Šiuo metu jų akiratyje yra „Manchester United“ saugas Paulis Pogba, tačiau nepavykus įsigyti jo būtų bandoma prisivilioti Neymarą.

„Real“ greitai sutvarkė svarbiausius savo vasaros reikalus ir į komandą pasikvietė penkis futbolininkus, už kuriuos sumokėjo per 300 mln. eurų.

Tačiau panašu, kad jų vasaros darbai dar nėra baigti. ESPN skelbia, kad šiuo metu „Real“ aktyviai bando prisivilioti P.Pogbą, kuris po praėjusio sezono išreiškė norą palikti „Manchester United“ ir imtis naujo iššūkio naujoje vietoje.

Visgi iki šiol P.Pogba treniruojasi ir rungtyniauja Mančesteryje ir tikėtina, kad naują sezoną pradės būtent šioje komandoje.

Kai kurie šaltiniai skelbia, kad „Manchester United“ jau atmetė „Real“ pasiūlymą mainyti P.Pogbą į Jamesą Rodriguezą ir dalį pinigų. Vietoje to „raudonieji velniai“ norėtų gauti 150 mln. eurų sumą.

Tie patys ESPN teigia, kad jeigu „Real“ taip ir nepavyks įsigyti P.Pogbos, jie visą savo dėmesį skirs Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždės Neymaro medžioklei.

Brazilas taip pat visą šią vasarą yra siejamas su persikėlimu į kitą komandą. Skelbiama, kad jis jau informavo PSG vadovus apie norą palikti komandą, o pagrindiniais favoritais jį susigrąžinti iki šiol laikyti „Barcelona“.

Visgi katalonų viceprezidentas neseniai duotame interviu patvirtino, kad „Barcelona“ neveda jokių derybų su PSG ir neturi planų susigrąžinti Neymarą, o tai atvertų laisvą kelią „Real“, kurie šiuo futbolininku domėjosi dar tada, kai jis rungtyniavo Brazilijoje.

Pranešama, kad „Real“ prezidentas Florentino Perezas palaiko gerus ryšius su PSG prezidentu Nasseru Al-Khelaifi ir gali susigundyti savo senu noru įsigyti Neymarą.

Visgi tai kol kas atrodo šiek tiek neįtikima, kadangi tik šią vasarą madrido klubas už 100 mln. eurų pasikvietė tokioje pačioje pozicijoje rungtyniaujantį Edeną Hazardą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

real
2019-08-07 16:33:34
neims tas realas to mauro
Atsakyti
Totis
2019-08-07 16:21:25
Ka tas realas tokio mato tame neymare.. Du metai vien problemos su juo...
Atsakyti
B4N
2019-08-07 22:35:07
Neymara i bale

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton