Kylianas Hazardas | Scanpix nuotr.

Kylianas Hazardas | Scanpix nuotr.

Jauniausias Madrido „Real“ žvaigždės  Edeno Hazardo brolis Kylianas Belgijoje sučiuptas skriejantis automobiliu milžinišku greičiu.

Kaip skelbia Belgijos žiniasklaida, K.Hazardas praėjusį trečiadienį buvo sustabdytas vietinės policijos po to, kai užfiksuota, kad jis skriejo net 240 km/val. greičiu.

Briugės „Cercle“ ekipai atstovaujantis futbolininkas buvo sustabdytas praėjusio trečiadienio pavakare, maždaug 17:50 val. vietiniu laiku, kuomet važiavo greitkeliu tarp Turnė ir Ruselarės miestų.

K.Hazardas suskubo dėl tokio savo elgesio atsiprašyti socialiniuose tinkluose, kuriuose paskelbė tokią žinutę.

„Praėjusią savaitę padariau tokią klaidą, kurią būtų sudėtinga pakartoti. Pastačiau į pavojų ne tik savo, bet ir aplink mane buvusių žmonių gyvybes. Todėl noriu atsiprašyti visų žmonių, kurie mane seka. 

Dabar lankau kursus, kurie padeda atsakingiau elgtis kelyje. Tai man leido suprasti, kad keliuose reikia elgtis atsargiai, kadangi jame gali nutikti labai daug dalykų. Įvertinus tai, kokį darbą dirbu, turiu kitiems rodyti pavyzdį, o tokiais savo veiksmais to tikrai nedariau. Todėl ir noriu visų atsiprašyti“, - teigia futbolininkas.

K.Hazardas už tokį nusižengimą prarado vairuotojo teises 15-ai dienų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.