Dainius Adomaitis | krepsinionamai.lt nuotr.

Dainius Adomaitis | krepsinionamai.lt nuotr.

 Sekmadienį Lietuvos krepšinio rinktinė Klaipėdoje vykusiose draugiškose rungtynėse 80:60 (26:18, 15:13, 26:13, 13:16) įveikė Suomijos krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę pasiruošimo Pasaulio taurei laikotarpyje.

Po rungtynių treneris Dainius Adomaitis atsisveikino su trimis krepšininkais: Adu Juškevičiumi, Martynu Echodu ir Gyčiu Masiuliu.

D.Adomaitis paaiškino šį sprendimą, nuramino dėl rungtynių nebaigusio Manto Kalniečio sveikatos būklės bei pasidžiaugė Domanto Sabonio, Pauliaus Jankūno ir Arno Butkevičiaus žaidimu.

„Ačiū sirgaliams, kurie užpildė pilną areną ir davė fantastinį palaikymą. Jie davė to dopingo žaidėjams. Noro ir pastangų tikrai daug parodėme ir tai yra geriausias dalykas šiai dienai. Kas liečia kokybę – gynyboje, kur norėjome keistis ir kur nenorėjome keistis, buvo klaidų, tačiau tai normalu. Puolime taip pat darėme klaidas, kur galėdavome po varžovų klaidų pelnyti greitus taškus, ten neišpildydavome. Kitas dalykas – kokybė ir išpildymas, kažkur perskubame, kažkas kažką pamiršta ar vėluoja. Visgi tai yra normalu ir labiausiai džiugina žaidėjų noras kovoti ir tas žingsnis į priekį gynyboje“, – sakė D.Adomaitis.

– Pranešta, kad atsisveikinta su M.Echodu, A.Juškevičiumi ir T.Masiuliu. Ką galite apie tai pasakyti?

– Tai yra viso trenerių kolektyvo sprendimas. Tai yra pats sunkiausias ir bjauriausias dalykas, nes visi, kurie atvažiuoja į rinktinę, rodo didžiules pastangas ir gali už tai tik dėkoti. Bet kai žiūri į bendrą paveikslą, tai kai prisijungė D.Sabonis ir kai prisijungs Jonas Valančiūnas, tie žaidėjai, kurie lieka – gali labiau konkuruoti.

– A.Juškevičius konkuravo su R.Giedraičiu, kuris rungtyniavo antroje pozicijoje. Ar ir toliau jis ten žais?

– Mes norime turėti vieną išreikštą snaiperį – metiką, o R.Giedraitis toks ir yra. Planuojame žaisti dviem dideliais – JV su D.Saboniu, o Rokas ir antroje, ir trečioje pozicijoje yra labai tinkamas.

– Kas nutiko M.Kalniečiui?

– Dėl didelio noro suspazmavo raumenį. Daktarai sakė, kad viskas tvarkoje. Po fizinio rengimo treniruočių tai yra tiesiog pasekmė nuovargio.

– Kaip sekasi įvesti į žaidimą D.Sabonį?

– Šiose rungtynėse norėjome, kad jis pažaistų penktoje pozicijoje. Jis prisijungus turėjo tik vieną treniruotę, todėl neretai gavosi vėlavimo ir panašiai, tačiau šioje stadijoje tai yra normalu.

– Penktoje pozicijoje matėme, kad bandėte ir P.Jankūną. Kaip jam sekėsi?

– Turėsime prisitaikyti ir prie varžovų, o kartais norėsime su juo ir nubausti varžovus. Turime šlifuoti tai treniruotėse ir šiandien buvo tos rungtynės, kuriose tai galėjome pamėginti.

– Kokį įspūdį palieka A.Butkevičius?

– Labai gerą. Labai svarbu, kad tie žaidėjai, kurie išeina trumpam – darytų skirtumą ir įneštų indėlį. Arnas dvejose rungtynėse savo rolę padarė puikiai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Siotas
2019-08-04 22:23:03
Kazkas is izaideju turetu trauma gauti.deja ,bet ismetus Juskeviciu taip visada buna ir poto jis grysta.raganius bl ..
Atsakyti
na
2019-08-04 22:10:11
tai Gytis Masiulis lieka...o jo tėvuką atkabino...
Atsakyti



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …