Gintarė Pališauskaitė | asmeninio archyvo nuotr.

Gintarė Pališauskaitė | asmeninio archyvo nuotr.

 Rumunijoje sekmadienį baigiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.

Į šį čempionatą atvyko gausi Lietuvos delegacija, tačiau nė vienas mūsiškis nepateko į A finalą, todėl liko už 10-uko borto. Paskutinę čempionato dieną lenktyniavo dar 7 Lietuvos sportininkai.

Lietuvių rezultatai sekmadienio pusfinaliuose:

6. Gintarė Pališauskaitė (jaunės, vienvietė baidarė, 500 m) 2:05.714 min. – pateko į B finalą.

7. Emilis Montvila, Jonas Veitas, Tomas Liaudinskas ir Renaldas Mieželis (jauniai, keturvietė baidarė, 500 m) 1:33.924 – pateko į B finalą.

7. Povilas Dambrauskas ir Mindaugas Talačka (jaunimas, dvivietė kanoja, 500 m) 1:57.754 – nepateko į finalą.

Lietuvių rezultatai sekmadienio B finaluose:

5. Gintarė Pališauskaitė (jaunės, vienvietė baidarė, 500 m) 2:10.125 – 14-a vieta bendroje įskaitoje.

8. Emilis Montvila, Jonas Veitas, Tomas Liaudinskas ir Renaldas Mieželis (jauniai, keturvietė baidarė, 500 m) 1:36.162 – 17-a vieta bendroje įskaitoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“
03-07 „Cbet“ 16:00 „Neptūnas“
03-07 „Juventus“ 17:20 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

03-05 „Žalgiris“ 20:00 „AX Armani“
03-05 „Chimki“ 21:00 ALBA
03-05 „Olympiacos“ 21:00 „Crvena Zvezda“
03-05 ASVEL 21:45 „Fenerbahče“
03-05 „Barcelona“ 22:00 „Baskonia“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ket 03-04 West Bromwich … 20 : 00 Everton
Ket 03-04 Fulham 20 : 00 Tottenham Hotspur
Ket 03-04 Liverpool 22 : 15 Chelsea
Šeš 03-06 Burnley 14 : 30 Arsenal
Šeš 03-06 Sheffield United 17 : 00 Southampton
Šeš 03-06 Aston Villa 19 : 30 Wolverhampton …
Šeš 03-06 Brighton & Hov… 22 : 00 Leicester City