Gabrielė Čerepokaitė | asmeninio archyvo nuotr.

Gabrielė Čerepokaitė | asmeninio archyvo nuotr.

 Rumunijoje šeštadienį tęsėsi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Į jį atvyko ir gausi Lietuvos delegacija.

Lietuviai ir trečiąją čempionato dieną nekovojo dėl aukščiausių pozicijų. Vis dar nė vienas lietuvis nepateko į šio čempionato A finalą.

Lietuvių rezultatai šeštadienį:

1. Gintarė Pališauskaitė (jaunės, vienvietė baidarė, 200 m C finalas) 45.654 - 19-a vieta bendroje įskaitoje.

3. Armandas Žumbys (jauniai, vienvietė baidarė, 200 m C finalas) 39.879 - 21-a vieta bendroje įskaitoje.

5. Gabrielė Čerepokaitė (jaunės, vienvietė kanoja, 200 m pusfinalis) 52.040 sek. – pateko į B finalą.

5. Povilas Dambrauskas ir Mindaugas Talačka (jaunimas, dvivietė kanoja, 500 m atranka) 2:01.014 – pateko į pusfinalį.

6. Ieva Vaitiekūnaitė (jaunimas, vienvietė baidarė, 200 m pusfinalis) 46.289 – pateko į B finalą.

6. Gintarė Pališauskaitė (jaunės, vienvietė baidarė, 500 m atranka) 2:07.118 – pateko į pusfinalį.

6. Emilis Montvila, Jonas Veitas, Tomas Liaudinskas ir Renaldas Mieželis (jauniai, keturvietė baidarė, 500 m atranka) 1:32.900 – pateko į pusfinalį.

7. Gabrielė Čerepokaitė (jaunės, vienvietė kanoja, 200 m B finalas) 53.547 - 16-a vieta bendroje įskaitoje.

7. Ieva Vaitiekūnaitė (jaunimas, vienvietė baidarė, 200 m B finalas) 44.412 - 16-a vieta bendroje įskaitoje.

7. Gintarė Pališauskaitė (jaunės, vienvietė baidarė, 200 m pusfinalis) 45.478 – pateko į C finalą.

7. Armandas Žumbys (jauniai, vienvietė baidarė, 200 m pusfinalis) 39.181 – pateko į C finalą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …