„Riterių“ ir „Palangos“ rungtynės | Arno Strumilos nuotr.

Po pertraukos sugrįžusioje Lietuvos A lygoje Vilniaus „Riteriai“ iškovojo pergalę rungtynėse su „Palanga“, kurią įveikė minimaliu rezultatu 1 – 0.

Vienintelis rungtynių įvartis buvo pelnytas besibaigiant pirmam kėliniui, kuomet „Riteriai“ pasinaudojo greita kontrataka. 42-ą minutę Lajo Traore iššoko vienas prieš vartininką bei užtikrintai jį pergudravęs pasiuntė kamuolį į vartus.

Tai buvo jau devintoji „Riterių“ pergalė šiame sezone, kuri jiems leido labiau įsitvirtinti trečioje A lygos turnyro lentelės vietoje. Po „Kauno Žalgirio“ lygiųjų jie dabar turi keturių taškų pranašumą prieš Mindaugo Čepo auklėtinius.

Šeš 06-06 Kauno Žalgiris 13 : 00 Žalgiris
Šeš 06-06 Panevėžys 17 : 00 Sūduva
Sek 06-07 Riteriai 17 : 00 Banga
Pen 06-12 Riteriai 18 : 30 Banga