Paulo Dybala | Scanpix nuotr.

Paulo Dybala | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ ir toliau veda derybas su Turino „Juventus“ dėl dviejų futbolininkų mainų – Romelu Lukaku ir Paulo Dybalos. Tačiau jeigu pirmasis nori persikelti į Italiją, antrasis kol kas dvejoja dėl bilieto į Mančesterį. Kodėl?

„Sky Sports“ jau anksčiau pranešė, kad Londone lankosi P.Dybalos agentas, o dabar į Anglijos sostinę vesti derybų su „Manchester United“ atvyko ir „Juventus“ sporto direktorius Fabio Paratiči.

Kai paskutinį kartą F.Paratiči lankėsi Londone, jis ten užbaigė derybas su Londono „Chelsea“ dėl Maurizio Sarri persikėlimo į Turiną. Dabar jis ketina vesti derybas ne tik su „Manchester United“, bet ir su abiejų futbolininkų agentais.

„Sky Sports“ šaltiniai praneša, kad sandoris tarp klubų jau yra pasiektas, tačiau jis vis dar priklauso nuo P.Dybalos sprendimo.

Taip pat skelbiama, kad su „Juventus“ siejamas „Manchester United“ puolėjas Romelu Lukaku jau sutiko keltis į Turiną ir pasirašyti kontraktą, pagal kurį jis per metus uždirbtų po 9 mln. eurų.

P.Dybala ketvirtadienį sugrįžo iš atostogų į Turiną ir susitiko su naujuoju komandos treneriu Maurizio Sarri, o penktadienį nedalyvavo nei komandos treniruotėje, nei medicininiame patikrinime. Visgi iki šiol jis dvejoja, ar jam tikrai verta keltis į „Manchester United“ ir tam, pasak „Mirror“, yra trys pagrindinės priežastys.

Pirma. Argentinietis nerimauja dėl to, kad persikėlimas į „Manchester United“ reikštų nežaidimą UEFA Čempionų lygoje. Aršios konkurencijos Anglijoje neatlaikę Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai praėjusiame sezone finišavo šešti ir kitame sezone žais tik UEFA Europos lygoje.

Antra. P.Dybala persikeltų į Mančesterį tik tokiu atveju, jeigu jo dabar uždirbamas savaitinis atlygis būtų smarkiai padidintas. Kai kurie šaltiniai praneša, kad ši suma galėtų siekti netgi 350 tūkst. svarų sterlingų, kiek uždirba brangiausiai apmokami lygos žaidėjai. Visgi čia kyla šiokia tokia problema. Dėl nepatekimo į Čempionų lygą, ne vienam „Manchester United“ futbolininkui šią vasarą buvo apkarpyti atlyginimai.

Trečia. P.Dybala vis dar laukia galimybės persikelti į kitą komandą, manoma, kad į Paryžiaus „Saint-Germain“. Prancūzai yra numatę kelis variantus, kuo pakeistų Neymarą, jeigu šis šią vasarą visgi paliktų komandą, o tarp tokių žaidėjų patenka ir argentinietis. Skelbiama, kad PSG sporto direktorius šią savaitę jau buvo susisiekęs su P.Dybalos atstovais.

Tad nors ir „Manchester United“ su „Juventus“ nori apsimainyti futbolininkais, šiuo metu viskas priklauso tik nuo P.Dybalos sprendimo, kur glūdi jo ateitis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Justina23
2019-08-11 11:17:35
Atsakyti
GK
2019-08-03 12:41:30
jis dabar gauna 134k i savaite, tai norit pasakyt kad jis nori pasitrigubint atlyginima? nerealu. kokie tai saltiniai? niekur nerandu tokiu sumu.
o kaip del aplamai zaidimo? keltis is juventuso i PSG yra daug blogesnis variantas jam kaip zaidejui nei kad i MU. klausimas dabar kas jam geriau, ant suolo sedet juventuse and zaisti starte MU komandoje week in and week out stipresneje lygoje.
Atsakyti